Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Szeretném előre elmondani, hogy egy párkapcsolat számomra nem az anyagiakról szól. Nem akarom a párom pénzét, nem vagyok követelős, nem szeretem, hogy ha rám költik a pénzüket...ezt nem várnám el soha senkitől. De szerintetek az normális dolog, hogy másfél év alatt a férfi semmit nem ad a lányra ilyen téren? Még szülinapra, névnapra, ünnepekre sem költ rá egy árva forintot sem. Én mindig megajándékoztam a páromat és szívből tettem, mert természetes volt számomra...de tőle soha semmit nem kaptam.


24/L


2012. jan. 13. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ebben az esetben nem normális
2012. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogadok nyom egy-két szintetikus anyagot....
2012. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zseni001 ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Naná,hogy nem.
2012. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem esne jól. Mi általában mindig minden költséget megosztunk, felezünk, vagy ha közös a program, akkor egyszer ő fizet, egyszer én. Ajándékokat is igyekszünk hasonló értékben vásárolni, ez szerintem így természetes. Mindenesetre nálam volt, hogy a páromtól egy éttermi vacsit, vagy egy kirándulást kaptam szülinapomra, ami ugyan nem kézzelfogható, de tudtam hogy ez most az én ajándékom. Viszont ha ilyen téren a párom egyáltalán nem gondolna rám és a "boldog szülinapot" kijelentés mellett még egy szál virágot, vagy egy tábla csokit sem kapnék, hogy legalább a gesztus meglegyen, az nekem is nagyon rosszul esne.
2012. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy a srác extra szegény, más esetben érthetetlen
2012. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális..

Ajánlom vegyél vissza mindent, és amikor fürdik vagy valami akkor dugd el a ruháit hogy ne találja. :)

Körölbelöl ennyi.


Problem? :D


98/F

2012. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az srác egyáltalán nem szegény. Sőt nagyon jó anyagi körülmények közt él, mondhatom azt is, hogy gazdag.
2012. jan. 13. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!