Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szedjem Őt össze ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem Őt össze ha egyszer meghalok érte? (18/f) Annyira szeretem!

Figyelt kérdés

Előre szólok hosszú lesz, de el kell olvasnotok hogy átlássátok a helyzetemet :)

Szóval teszem azt én vagyok az ego palánta , sajnálom ,hogy ilyen nagyképű gyökér vagyok, igazából ezzel leplezem gyerekkori sérelmeimet amit nem tudok feldolgozni. De hát igen most annyira szerelmes lettem ,nem tudok mit csinálni életembe 2x voltam szerelmes az első 6 évig tartott az nem jött össze (mert általánosba volt és még kissrác voltam) ami nagyon mély sérelmeket hagyott bennem , nagyon fájt ,hogy tudtam , soha nem jön össze. Hát nem is tudtam azóta normális kapcsolatot kialakítani. Azóta fordult a kocka de hát már nem érdekel :D És most úgy érzem eljött az én időm , Ő az akit nem szalaszthatok el!!!


2012. jan. 13. 20:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

. Amúgy mint írtam nagyképű vaaaaVOLTAM , nem tartom magam nagyon jó pasinak annak ellenére ,hogy megnéznek az utcán és az osztályból a legjobb csajok vannak oda-vissza értem állítólag nagyon szép arcom van. Hát nem tudom , magamnak annyira nem tetszem régebben például igyekeztem olyan fejeket vágni hogy hasonlítsak az általam jónak ítélt emberekre : / .

Izmos vagyok és erős (amiért megszenvedtem) nagy zöld szemem és sötét drót hajam van és szerintem jól is öltözködök de legbüszkébb így tulajdonképpen az eszemre vagyok mégha nem is rí le erről a hülye kérdésről akkor is. Érzelmi világomat is tekintve inkább érdekesnek vagy különcebbnek mondanám magam. Amolyan tipikus örök kívülálló vagyok. Nincsenek álmaim , csak hagyom hogy jöjjenek a dolgok és oké : / . Csak boldog akarok lenni. Most meg szerelemre vágyom :D. Jó ez nyálasan hangzik , nem vagyok amúgy ilyen ANNYIRA xD .

2012. jan. 13. 20:42
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó szóval ennyit rólam.


És igen hagytam addig fajulni a helyzetet ,hogy tényleg beleszeressek egy úgymond ismeretlen lányba. De hát ez a 21. század , nem ismeretlen teljesen :D Most meg olyan érzéseim vannak ,hogy már az óráimon sem tudok megülni mert szinte görcsöt kapok és legszívesebben kidobnám a padot az ablakon annyira „hiányzik” . Napjaim egyedüli gyönyörű pillanatai azok amikor látom Őt felszállni a buszra. A hétvégék. Amikor nemlátom. Örökkévalóságnak tűnnek , alig bírom ki (jó nyilván túldramatizálom :D :D :D ). Tényleg nem láttam még nála gyönyörűbb lányt , amikor nézeget, jár-kel ahogy a szél fújja a gyönyörű fekete haját . Szinte sírnom kell mennyire gyönyörű teremtmény, nem bírok másra gondolni ,csak hogy az enyém lesz.

2012. jan. 13. 20:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak annyira f*sok : ( . Nem bírok normálisan magabiztosan indítani mert annyira törekszem rá ,hogy nehogy elcsesszem. Ennek össze kell jönnie :(
2012. jan. 13. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:
inkább add fel
2012. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha meghalsz más fogja "összeszedni".
2012. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak menj oda
2012. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá ennyire.

Van vmi kapcsolódási pont azon kívül, hogy látod, hol száll fel a buszra? Közös ismerős, közös hobbi, ilyenek?

2012. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mi az hogy csak menj oda? Menj oda te :D

Amúgy nagyon kevés közös ismerős van akikkel nem vagyok nagyon jóba. Szóval nemtudom.

2012. jan. 13. 23:41
 9/12 cacila válasza:

Probálokozz csak ne add fel adig beszélges vele amig nem találsz vele vmi közös témat álatok tantárgy bulik stb. ... .Ha nem siecc lemaracc rola szentem nem xcsak neked teccik.

Mindent bele hajrá neked ;)!!!!!

2012. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18 évesen ne halj már meg egy csajért, kicsit korai:)
2012. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!