Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, aztán bejött egy kis "szünet" Ő volt másik lánnyal, én is voltam másik sráccal. Mikor megtudta teljesen kiakadt, hogy neki más ha mással van, de nekem nem szabadott volna...

Én a szünet alatt kiszerettem belőle...Kismillió szép emlékem van...de már látom a rosszat is... Nem utálom őt...de már nem szeretem, mást szeretnék, aki jobban, másképp figyel rám...

Ő viszont a kiakadása után jött rá arra, hogy én vagyok élete szerelme...és teljesen ki van akadva...

Szerintetek mondjam meg hogy nem szeretem? de akkor vége lesz...:( és azt nem akarom, hogy valami rosszat tegyen...de én már nem lehetek vele...bármennyire fáj is ez nekem...


2012. jan. 14. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted,hagy el,csak az idődet pazarlod,miközben boldog is lehetnél.
2012. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell mondanod neki az igazat, nem hazudhatsz neki, ez neked sem lenne jó.
2012. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg, miért áldoznád be magad a szerelme oltárán?
2012. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki fenyegetni mer azzal,hogy valami rosszat tesz magával,vagy mással,az egy végtelenül undorító és végtelenül gyenge,minősíthetetlen ember.Ez miatt kár benne maradnod egy rossz kapcsolatban!Sajnálat az sajnálat,de nem szeretet és nem is szerelem.


Ez a szokásos gané szöveg,hogy ő volt mással is a szünebe,de neked nem szabadott volna.Tök égő,full gáz,gyerekes.Persze csak miután mással is szexelt jött rá, hogy te jobb voltál.Ennél nagyobb kamuszöveg nincs.Az igazság valószínűleg az,hogy a másiknak nem kellett és most hozzád akar visszamászni...Ciki.


Mond meg neki,hogy nincs értelme folytatni,mert nem vagy szerelmes.Légy korrekt,mond el az igazat.

2012. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!