Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a baratnom szulinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratnom szulinapjara?

Figyelt kérdés

Valami erdekes dolgot szertetnek adni neki, nem velemi uncsi csokit, vagy ilyesmit. Igen kozel vana a 16. Szulinapja a baratnomnek, es nincs semmi otletem. Nem vagyon sok ideje egyutt (1hnap) , de annal inkabb szeretjuk egymast. Egyedul szex nem volt meg, de ami kesik nem mulik ;-)


Remelem elegendo adatot tartalmaz.

Elore is koszi a valaszokat.


2009. máj. 25. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:
elnezest kerek mindenkitol a helyesirai hibak miatt. sajnos nem joo a gepem :(
2009. máj. 25. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmmm... nem tudom segít-e, de én a barátnőmnek mikor 1hó.-ak voltunk, vettem egy nyakláncot, rajta egy kettétörhető szívvel, aminek egyik felébe belegravíroztattam az ő keresztnevének kezdőbetűjét, a másikba pedig a sajátomat... úgy adtam neki, hogy becsukta a szemét, én átöleltem és rátettem a láncot, miközben a másik lánc rajtam volt... tehát a medállal voltunk "összekötve" és így később együtt törtük el. Nagyon tetszett neki, úgyhogy javaslom Neked is, hiszen ez egy írtó romantikus dolog, a legtöbb lány örülne neki.:D;) Másik jó ötlet, aminek szintén örült barátnőm, az az, hogy kiraktam a házuk előtti úton az Ő nevét rózsaszirmokból és felhívtam telón, hogy jöjjön ki. Mikor kijött és azt nézte, én odalopakodtam mögéje, szorosan átöleltem és megcsókoltam, majd adtam neki egy szál vörös rózsát... ettől is nagyon beindult.

Szóval nem tudom, remélem ezekkel sikerült adnom pár ötletet.:) Sok sikert és légyszi, majd írj, hogy mivel lepted meg, kíváncsi vagyok az eredményre.:D:)


19/F

2009. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be egy ajándékboltba, annyi ötletes meg vicces dolog van válassz egyet, én mindig örülök ilyen kis hülyeségeknek. Vagy ha tudod mit szeret vegyél valami olyasmit, én pl. Garfield mániás vagyok, sokszor kapok plüssöket, Garfieldos párnákat, kulcstartót, bögrét, perselyt, stb. Esetleg valami ékszert is nézhetsz, nyaklánc medállal, gyűrű, karkötő. Háát... neked kéne tudni minek örülne.
2009. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

23:18-as te aztán tudsz :D ;) grat jólcsinálod

17/L

2009. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:18-as, köszi!:) A romantikázás az egyik erősségem, szóval ha tudom, ki is használom.:D;)


Hmm... még mindig semmi hír a kérdező eredményeiről?...:O

2009. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!