Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy nő létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy nő létemre azt tudom mondani, hogy csak szórakoztunk, a fickó meg megbánja amikor én voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe, úgy alakult, hogy együtt aludtunk, neki csak egy ismerős voltam, tudtam előtte is, hogy nem akar semmit. Nem nyúztam utána, hogy legyen még több, bár nem tiltakoztam volna. Szerintem csak jól éreztük magunkat, semmi rosszat nem csináltunk, erre megszakítottuk a kapcsolatot mert, hogy így szerinte nem jó, meg nem kellett volna, beszélni sem akar velem. Segítsetek megérteni hogy lehet ez... Azóta találtam mást, nem érdekel a dolog, de elméletileg nem bírom megérteni mi a fenét lehet ezen megbánni amikor állítólag nem azért mert nem vagyok profi.

Fogadjam el, hogy nem kell mindent megérteni? 8/


2012. jan. 15. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Kihasználta,hogy kapható vagy egy ottalvásra.. Nekem az jön le,hogy le is feküdtél vele. Tudtad jól,hogy nem akar semmit tőled. Mit nem értesz? Egy kóbor numera voltál.. Szexen nem veszel kapcsolatot.
2012. jan. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én akartam, hogy együtt aludjunk. Csak nem értem mit lehet ezen megbánni amikor jól éreztük magunkat, bár ezek szerint... Semmi nem volt kötelező, arról meg nem tehetek, hogy szexi vagyok. :D
2012. jan. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy megkérdezhetem?
2012. jan. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16nál tuti nem több..
2012. jan. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem vagy te sexy egyáltalán vadgesztenye. rusnya vagy. aki itt sexy, az Én :)
2012. jan. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
I'm sexy and I know it:D
2012. jan. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem érdekes mert komolyan tudni akarom hány éves aktualitást érzek a storyban azért :/
2012. jan. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem is otthon aludt gyanitom......
2012. jan. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem bánta meg,egyszerűén csak könnyebb azt mondani,hogy megbántam mint mondjuk azt,hogy "oké köszi szeva,ennyire voltál jó.."
2012. jan. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
03:32 Igaz, de nem hiszem. Mindegy, nem érdekel a dolog.
2012. jan. 15. 03:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!