Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besétált a csapdába, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besétált a csapdába, ami meglepett, és most nem tudom mit kezdjek vele.22/L Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A pasim 24/F próbára lett téve. Megrendeztünk neki egy ziccer helyzetet, hogy rákattan egy lány, és ő majd eldönti:

hűség vs. becsajozás. Döntött: nem ahogy reméltem....

Nem tipikusan "röptében a legyet is" típus, de hát látszik: nem is hűséges! Ti most mit tennétek?


2012. jan. 15. 07:00
1 2
 1/17 pqpqpq ***** válasza:
92%
en legszivesebben eggyet aludnek
2012. jan. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan már, pont azt kaptad amiért az egészet csináltad. Kiderült, hogy nem hűséges. Neked ez volt a gyanúd, különben fel se merült volna benned ez az egész.

S mivel most már biztos vagy benne tudod mit kell tenned, mert már ezerszer végiggondoltad az eset előtt is.

2012. jan. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg kvittek vagytok!

Persze ez így eléggé le van sarkítva, de akkor is!

Ha leteszek eléd egy tábla csokoládét ami azt hajtogatja, hogy; Nem, nem vagy kövér, nyugodtan ehetsz belőlem...

Mit gondolsz, meg fogod kóstolni?


Hát kb. ez történt a pasiddal is. Egyébként meg felmerül a kérdés, hogy le is feküdt a beépített emberrel? Mert az, hogy "húzta az agyát" még nem jelenti azt, hogy megtette volna!


Amúgy meg ha már ennyire bizalmatlan vagy, akkor eleve nem kellene erőltetned ezt a kapcsolatot. Nem feltétlenül az ő hűtlensége miatt, hanem azért, mert úgysem fogod tudni ezt feldolgozni.

Másik oldalról meg úgy gondolom, hogy mostantól kezdve ha véletlenül valóban rámászik egy csaj, úgy fogja képen törölni, hogy egy életre elmegy a kedve attól hogy pasizzon, hiszen az lesz a fejében, hogy esetleg ezt megint te küldted rá (persze csak ha ismeri a mostani akciódat és ez miatt nem ő fog szakítani veled)!

2012. jan. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha te meg ilyen csapdákat állítasz, akkor elmondhatom, hogy tökéletesen passzoltok.
2012. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Próbára lett téve... Ezzel a húzással te is. Összeilletek.

Egyébként a pasid teljesen normális, a csokis példa nagyon jó volt az előbb valakitől.

Egyébként valóban igaz, h nem tudjuk, meddig menne el a barátod. Lehet, csak játszik, ami legyezgeti a férfiúi hiúságát.

Bizalom nélkül mit sem ér az egész.

2012. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 pqpqpq ***** válasza:
a pasid helyebe mar dobtalak volna ezert... remelem a pasid is dobni fog es igy a problemad megoldva
2012. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen kavarógép bnője van, nem is csodálom, h megcsalna.
2012. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Egy kapcsolat alapja a feltétlen bizalom. Ha ez nincs, teljesen felesleges fenntartani. Ha nem bízol benne, akkor dobd ki. Semmi sem jogosít fel, hogy tesztelgesd! Velem is megcsinálták már: nem húztak csőbe, mert hűséges voltam, de utólag kiderült. Szakítottam.

22/F

2012. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Edd meg amit főztél! Ha nem csinálod ezt az egészet, akkor nem csal meg. És legközelebb sem feltétlen. Ha a pasid helyében megtudnám mit csináltál, akkor kirúgnálak.


Most legyél boldog! Ezt akartad.

2012. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kreálj neki, ilyen alakalmakot, amugy lehet nem is foglalkozna ilyesmivel. Lehet eddig hüséges volt de az önbizalmát az ilyenektöl nő. Melyik pasinak nem tetszene ha még jol is néz ki a csaj és ő nem is kell csináljon semmit. Én a helyében szakitanék veled, ha meg tudnám. Ez szemétség volt töled, ja és gondolom, most még te vagy ki akadva, hogy ő milyen. SZerinted neki milyen érzés lenne, ha meg tudná, hogy te csaptad be!! Hogy van ennyi energiátok, ésm idötök ilyemiket ki agyalni, ezek helyett ha vele foglalkoznál, a kapcsolatodat épitgetnéd, és a pasi sem olyan hogy füvel fával. Akkor még a gyanuja sem merülne fel. na de mindegy nekem ez a véleményem

22 L

2012. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!