Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, most mit tegyek? L/16

Figyelt kérdés

A barátomnak mindig is bejöttek a könnyűvérű plázacicák, tudjátok, az a tipikus: mindene kint van, és semmi gátlása. Ez azóta is így van mióta együtt vagyunk (fél éve), de én nem vagyok az a típus.

Egy ideje nagyon elkezdett zavarni, hogy a jelenlétemben is megnézi őket, ezért én is elkezdtem néha kissé mélyebben dekoltált pólókat hordani, olyankor azonban mindig szóvá tette, hogy "de kipakoltad mindened", mintha nem is a barátnője, hanem a k**vája lennék, pedig én csak neki akartam tetszeni.


Most mit tegyek? Mi a helyes ilyenkor?


Előre is köszi.:)


2012. jan. 16. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
elég b.unkó barátod van
2012. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te is újabb eklatáns példája vagy az ,, összejöttem egy jóképű sráccal, akiről mostanában kezd kiderülni, mekkora paraszt" esetének...

Edd meg, amit kifőztél.

2012. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátnőnek általában nem a plázacicákat választják az ilyen fiúk, hanem a normálisabbakat.

Bár nekem sem tetszene, ha megnézné a lányokat a férjem és pláne nem öltözködnék akkor én is úgy mint a ribik.

Beszéld meg vele, hogy akkor most hogy is van ez, hogy gondolja a kapcsolatotokat is...

Sok szerencsét, boldogságot!

22/N

2012. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.

amúgy nem "belezúgtam egy helyes srácba, akiről kiderült, hogy bunkó", de inkább most nem regélem le az egész életem... Bár az alapján, hogy csak így felvázoltam a dolgot, lehet, hogy annak tűnik...

2012. jan. 16. 16:33
 5/6 menta34 ***** válasza:
Használd ki a pasit, ahogy ő is teszi veled:)
2012. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy pasiért nem érdemes megváltozni... lehet, h lelkileg összetör és te is a tipikus plázakrva leszel, akit már fél budapest megdgott... fiatal vagy még, lesz jobb is :)
2012. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!