Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is már történt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is már történt olyan hogy összejöttetek valakivel, amikor még az exbe voltatok szerelmesek? Vezethet ez vmi jóra? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi jó nem fog kisülni belőle, meg fogsz bántani egy olyan embert, aki nem tehet semmiről. 34F
2012. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem eddig minden csaj ezt csinálta...szóval amolyan pótlék voltam nekik...végül mind kidobott (pedig nem csináltam semmi rosszat, sőt!) és visszament a volt pasijához...és bitang szar érzés ha ezt teszik valakivel, szóval ne tedd!
2012. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig bírták veled a ,,játszadozást,,?
2012. jan. 16. 16:45
 4/6 Macs1209 ***** válasza:

Ismerek valakit, aki 20 éves volt, amikor halálosan, évek

óta szerelmes volt valakibe. Aztán megismert egy srácot,

de még mindig az előzőbe volt szerelmes, viszont a srácot

is megszerette. Idővel elhalványultak a nagy szerelme i-

ránti érzések, és a srácot kezdte el szeretni.

Azóta összeházasodtak, lett két gyerekük, egy troll és

egy lány. Ennek már 36 éve....


Szóval bármi megtörténhet :)

2012. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél évig bírták.
2012. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én belestem ebbe a hibába, és a mai napig bánom h megbántottam egy olyan embert aki nagyon fontos volt számomra :( azóta sem beszéltünk... 2 éve ennek :(
2012. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!