Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várjak tőle? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várjak tőle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Barátommal szakítottunk a múlt héten, ő hibázott, ő ajánlotta föl, hogy most legyen ennyi, mert nem bír a szemembe nézni, szégyelli magát és nem tud velem eleget lenni. Én megbocsátottam volna neki, de a bizalom megrendült bennem. Azt mondta, hogy keresni fog, de az idő múlásával egyre kevesebb esélyt látok arra, hogy fog is. Beszélt vele egyik ismerősöm, szerinte nem hazudott, mikor azt mondta neki, hogy szeret engem és fél attól, hogy nem fogok benne megbízni, meg hogy elveszít, mert nincs elég időt velem. Mit várjak tőle?
2012. jan. 16. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit, kezdeményez ha akar, addig is nézz körbe.
2012. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!