Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Negyvenes férfi - huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes férfi - huszonéves lány felállás?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégámról van szó. A munkahelyemen én vagyok a legfiatalabb (24/N), 2 éve dolgozom ott. Van egy kollégám, elejétől kezdve éreztem a szikrát kettőnk között. Egy félreértés miatt azt hittem, nős, így kerültem őt jó darabig. Kiderült a tévedésem, azóta randira is hívott, de nem tudom eldönteni, akarhat-e tőlem valamit komolyabban, egyszerűen nem tudom elhinni. Ő 41 éves. Tényleg érdekelhetem normális kapcsolat céljából, láthat bennem valamit? Rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, ezért kételkedek nagyon. Abban az esetben még a valós koromnál is fiatalabbnak gondolt egy férfi, és a vélt koromból kifolyólag naivabbnak is, azt hitte, hogy néhány szép szóval könnyedén ágyba vihet. Ilyesmire nem vagyok vevő. Tehát emiatt hiszek nehezen. Szívesen fogadnám, ha van valakinek hasonló tapasztalata, tényleg lehet ez komoly érdeklődés a részéről, vagy csak a "fiatalságomnak" szól?
2012. jan. 16. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hajrá.
2012. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
vén kecske is megnyalja a sót :)
2012. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Gondolj arra mi lesz ha te leszel 40 ven. Inkább csak szeretkezzetek sűrűn azt éljetek. Neked inkább pont hogy fiatalabbakat kéne felszedned.
2012. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nos ha én 40 leszek, ő 57. Lehet akár összeszakadt öregember és életerős, fiatalos, aki letagadhat 10 évet is. Ezt nem lehet előre tudni. A szexkapcsolat nekem nem megy. Vagy mindent vagy semmit. Esetleg valakinek valós tapasztalata van ilyen szituációval?
2012. jan. 16. 19:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem hozott sikert. Túl nagyok voltak a generációs különbségek, én unalmasnak éreztem őt. Szerintem nyitott lett volna komolyabbra, de nem passzoltunk egymáshoz, és ez pár randi alatt ki is derült.
2012. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Gusztustalan az apád lehetne.
2012. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hat neked hogy tetszik a nagyi a kutya meg a 16eves srac felallas??
2012. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolom gusztustalannak, jól tartja magát :)
2012. jan. 16. 19:37
 9/18 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, 19.37-es?
2012. jan. 16. 19:38
 10/18 anonim ***** válasza:
hát ha úgy tartja magát majd mint Ezio akkor fasza de amúgy innen már csak lefele
2012. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!