Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves srác vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srác vagyok. Nagyon szükségem lenne a tanácsokra. Hogy tudnék társat találni, ha az ismerkedés mind a 4 "kapuja" zárva van előttem? :/

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm sajnos, de már attól félek lehetőségem sincs rá.

1. kapu, netes ismerkedés: valahányszor anonim kép nélkül szóba elegyek egy csajjal, mindig jó beszélgetések lesznek, jól megy minden amíg a képküldésre nem kerül sor. Utána vagy nem írnak vissza, vagy alig-alig és behal a beszélgetés, ritkán nyíltan megmondják h nem jössz be.


2. kapu, facebook ismerkedés: nem vagyok fotogén, a facebook-ra is csak szar képeket tudok feltenni, és hát nagyon népszerűtlen vagyok, nem like-olják se a fényképeimet se semmit. Ott vissza se írnak/böknek


3. kapu, élő próbálkozás idegen csajnál: Szórakozóhelyen, vagy egyéb máshol is sok csajt szólítottam már le ismerkedés céljából, eddig még nem jutottunk egyikkel sem odáig, hogy meg akarjon ismerni, de mégha egyszer el is jutnánk, akkor is a facebook lenne az ahol tovább tudnánk ismerkedni, ott meg szembesülne a népszerűtlenségemmel :/


4. kapu, ismerettséi körben próbálkozni: egyetemista vagyok, vannak csajok a szakomon, viszont egyik sem néz rám úgy mint férfira, max barátra. Ha náluk próbálkoznék előjön a "házinyúlra nem lövünk elv", ha pedig próbálkozok ismerősök ismerősénél, akkor mindig előjön az előnytelen külsőm és csak max barátkozni leszek jó, ráadásul mégjobban lejáratom magam a kolléga jelöltek előtt.


Tud valaki egyéb más utat? Vagy valami tanácsot, hogy tudok kitörni ebből?


2012. jan. 18. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy... Engem is érdekelnének a válaszok.
2012. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Barátommal a vonaton ismerkedtünk meg. Ő akkor 21 volt és szintén nem volt barátnője.

Szerintem barátkozz, beszélgess a lányokkal és ne reklámozd, hogy neked nem jön össze senki... ezzel tuti elriasztasz mindenkit.

2012. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Külső: hordj igényes, elegáns rucikat. Kérd ki stílustanácsadó véleményét, legyél ápolt, borotvált. Használj normális, diszkrét parfümöt. Ezzel már rengeteget tettél azért, hogy jobban nézz ki. Menj el egy jó fodrászhoz, és kérd ki a véleményét. Ha kell, akkor növeszd kicsit hosszabbra a hajad, de ezt ő majd úgyis elmondja. Kezdj el sportolni, kondi, úszás, bármi, amitől izmosabb leszel. Egy jó test simán feledtethet egy gáz arcot.


Kép: menj el egy jó fotóshoz, és csináltass néhány jól beállított képet. Nem olyan drága, van néha kuponos akció is, csak keresgélni kell.


Önbizalom: legyen! Legyél határozott, ha okos vagy, művelt, akkor legyél büszke erre. Ne a külsődre építsd az önértékelésed, hanem a belső értékedire. Művelődj, olvass sokat, olyan témában is, ami a nőket érdekli.


Hobbi: válassz valami izgalmas (extrém) hobbit. Ebből arra következtetnek majd a csajok, hogy te bizony egy vagány srác vagy.


Ne feledd: pénzbe kerül az, hogy jól nézz ki. Erre szánnod kell, különben esélytelen a dolog.

2012. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ismerkedj itt.

Abból amit leírtál, látszik, hogy egy intelligens srác vagy és nem egy éjszakás kalandokban gondolkozol. Jár neked a mezei piros pont. :)

2012. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit 12:15 mond...


És még gondolkodj el azon, hogy egyáltalán kéne-e neked olyan lány, aki elítélne a fészbúkos népszerűtlenséged miatt.

2012. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ne legyél ronda
2012. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tetro ***** válasza:
100%

sajnos a 4 kapu elmélet nem valami átfogó :D főleg hogy az első három pontod lényegében a facebookra vonatkozik. segítek, ne legyél kocka, másszál ki a valóságba.

rondának érzed nagyon magad? ez azért sokban kisugárzás kérdése. a testedet úgy alakítod ahogy akarod, a fejed meg ha elég csúnya, akkor az is lehet érdekes :D

szerintem a legnagyobb gond, hogy irtózatosan pesszimista vagy. te magad sem hiszed el, hogy bármi összejöhet. ez nem valami meggyőző... a házinyúlra nem lövünk szabály meg csak egy ultimate érv, ha nem akarsz valakitől valamit. sajnos ez is csak azt jelenti, hogy nem érdekled őket. egyetemre járok én is, de hidd el bármilyen közösségben addig tart ez a szabály amíg valaki rád nem gerjed. viszont így nem fog. őszintén, miért választanának téged, ha picsogsz? biztos vannak az egyetemen más fiúk is, akik vidámak, szórakoztatóak, impulzívak , esetleg sikeresebbek, jobban néznek ki... mi van benned, amiért téged kellene választania valakinek? szerintem amíg ezt nem tisztázod le magadban, addig hiába keresel kapukat....

2012. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez a facebook egy nagy hülyeség. Szerintem emiatt nem kellene aggódnod. Ha személyesen beszélgettetek, és úgy bejössz neki, emiatt nem fog elítélni. Sőt normális esetben még plussz pont is lehet. Több önbizalom kellene neked, és minden rendbe jönne. Hagyd a FB-t. :) 18/L
2012. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nehéz, mint amilyennek elsőre látszik.


Fogd magad és járj el sportolni!

Attól fejlődik a tested is, az önértékelésed is a helyére kerül, és nem utolsó sorban megismerkedhetsz sok lánnyal.


Szóval kapcsold ki a gépet, emeld fel a segged és irány valamilyen csapatsport, falmászás, siklóernyőzés, küzdősport, vagy akár egy fitnesz/zumba edzés!

2012. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha egyetemista vagy, nem értem mi a gondod. :)

Tuti vannak egyetemi bulik. Irány oda. :)

Én spec. a gólyabálon jöttem össze a barátnőmmel.


Légy magabiztos és ne az legyen a cél, hogy összejöjj valakivel.

Annó nekem sem volt sok sikerem, de kicsit váltottam a gondolkodásmódomon és önbizalmat gyűjtöttem.

Működik a dolog, hirtelen kicsit túl nagy is lett a választási lehetőségem halmaza. :)


Szóval fel a fejjel!

(Ó és egy tipp, érdemes esetleg a gólyatábor/gólyabál szervezésében bent lenni. Sosem lehet tudni, mikor találkozol egy szimpatikus lánnyal és a gólya nem nyúl. ;) )

2012. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!