Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy regálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy regálnátok, ha egy nagyon jó barátotok bevallaná, hogy szeret titeket?

Figyelt kérdés
Úgy tennétek, mintha nem változott volna semmi, vagy kicsit távolságtartóbbak lennétek, hogy ne reménykedjen?
2012. jan. 18. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi az illető, akkor néznék egy sort, majd mondanám neki, hogy felejtős, meg se történt ez a beszélgetés. Nő esetén működhet a dolog.
2012. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ellenkező nemű barátra gondoltam. :)
2012. jan. 18. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem bevalta hogy szeret :D csak van csajom igy miota be valta nagyon keveset beszélünk
2012. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meglepődnék. Mivel nagyon jó barátom meleg. :D


Na komolyan... hát nem tudom... ha nem kölcsönös megpróbálnám valahogy könnyebbé téve neki megértetni, hogy nincs esélye. Ha kölcsönös, akkor simán randiznék vele.


20L

2012. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kölcsönös a dolog. Így, hogy viselkednétek vele?
2012. jan. 18. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
számomrol nincs kõlcsõnnõs nem beszélek vele enyi
2012. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd gondol ő a saját érzéseire, és kerül, ha fáj neki a társaságom.
2012. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!