Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek vissza egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek vissza egy lányt, aki azt mondta, hogy már nem szeret annyira, mint régen?

Figyelt kérdés
13 hónapig voltunk együtt.
2012. jan. 18. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kihűlt a szerelem részéről akkor nem nagyon tudsz mit csinálni. Az érzelmek ilyenek. Hány évesek vagytok? Tizenéves korban ez mondhatni sajnos természetes... Keress egy új leányzót :)
2012. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj én megprobáltam mindent, de nem sikerült. Valószínűleg láta rajtam hogy mindent megtenék érte, szóval inkább lehet jobb ha ugy teszel mintha te sem szeretnéd ugy lehet ez jobban bejőn ha azt mutatod, hogy lesz@rod. Bár nem ismerlek titeket.
2012. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!