Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, mit tegyek? (tapasztalt 20 feletti emberek normális véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 2,5 éve vagyunk együtt a barátommal.1,5 éve együtt is élünk,nem volt semmi gond,nagyon szerelmes voltam,tényleg nagyon,csak Ő volt mindig,nem tetszett senki.Mégis 2 hete találkoztam a barátom egyik haverjával,és minden felborult.Amióta megláttam a srácot,és megismertem,nem tudok nem rá gondolni,szoktunk beszélgetni is,persze,mint barátok,és már rendesen rosszul érzem magam ah nem beszélgethetünk.Nagyon tetszik.De közben lelkiismeret furdalásom van,hogy szeretem a barátom,és szeretek vele élni,mégis tetszik egy másik srác is, aki volt már ilyen helyzetben,mit tudnék tenni? Természetesen nem csalnám meg a barátom,de nem tudok az érzéseimmel,mit kezdeni.Hogyan tudnék ezen túl lépni?22L
2012. jan. 20. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Rosszul csinálod!

Ha van benned egy pici önbecsülés és női tartás, akkor soha nem csalod meg a párodat és lesz..rod a kísértéseket is! Ha nincs, akkor csak egy ribanc vagy a sok közül! És ezt most nem bántásként írom!


24/F

2012. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
van önbecsülésem,és írtam nem csalnám meg sosem,ha nem beszélek többet a sráccal,így barátként sem segítene?
2012. jan. 20. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez annak az oka, hogy hanyagoltátok mostanában egymást, a kapcsolatotokat. Nem kaptad meg a kellő figyelmet, kedvességet, szerelmet amire szükséged lett volna. Ha tényleg szereted a párod, és nem akarod őt elveszíteni, akkor mindenféleképpen szakítsd meg a kapcsolatot vele.


Ha nem illik az állítás a jelenlegi helyzetedre, lehet még az ok az is hogy teljesen másmilyen mint a partnered, és ő valami "új" valami "érdekes" ami felkeltette az érdeklődésed.

Erre is csak azt tudom mondani, hogy ha tényleg fontos a jelenlegi kapcsolatod, akkor képes vagy megszakítani mindennemű kapcsolatot azzal a másikkal.

2012. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,beszélek a barátommal,lehet hiányzik a kikapcsolódás,és tényleg annyi minden van hogy nem jut elég idő egymásra,úgy érzem jobb ha többet nem beszélünk a másik sráccal,én sem tudtam más megoldást találni,köszönöm az eddigi tanácsokat
2012. jan. 20. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, a felnőtt élet küszöbére értél. Sajnos azt kell mondanom, hogy a kísértések hozzá tartoznak ehhez az élethez (valószínűleg a te életedben is lesz még belőlük). Mivel a te életedről van szó, neked kell dönteni, hogy hogyan birkózol meg velük.

Csak annyit mondanék, hogy távolról sokminden csábítónak tűnik, de közelről kiderül róla, hogy nem is tetszik.

2012. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én megértelek teljesen, ugyanez van most velem is...

Ráadásul erre még rátett egy lapáttal, hogy a srác bevallotta nemrég, hogy tetszem neki.

Persze ezek után már főleg az tűnt helyesnek, ha megszakítok vele minden kapcsolatot, de ez nehéz, nehezebb, mint gondoltam. Mert azért mégiscsak ott motoszkál a fejemben, hogy vajon milyen lenne? Természetesen semmiképp nem csalnám meg a barátom, de ez még így is nehéz... most próbálok felejteni, és minél inkább helyrehozni a kapcsolatom. Kissé elhanyagoltuk már egymást mostanában, ez a dolog viszont új erőt adott nekünk.

Én is csak ezt tudnám tanácsolni, hogy szakíts meg minden kapcsolatot azzal a sráccal, mert ennek így nem lesz jó vége... vagy ha úgy érzed ő kell neked és sehogyse tudsz tőle szabadulni, akkor pedig gondold át, vajon tényleg a mostani párod az igazi, vagy ez egy jel, hogy nem illetek össze?

2012. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
en fiu vagyok es en is szoktam ilyen helyzetbe lenni nem ojan reg a baratom osszeveszet a csajaval nekem mar reg tetcet bombazo egyszeruen istenno es osszejottem vele de ket het utan visszament a baratjahoz mondta hogy nem velem van a baj de mar 5 eve egyut vannak es szereti szerintem normalis hogy vagysz valami ujra akarkit meg lehet unni
2012. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 20. 20:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem a barátommal a dolgot,úgy döntöttem,úgysem bírom magamban tartani,és rá is tartozik,nagyon rendes volt,mondta hogy szerinte is az a gond,hogy mostanában nem volt annyi időnk egymásra,tél is van amitől az ember kedve borongósabb,és számított rá,hogy tetszeni fog a srác,mert Ő olyan lányok kedvence,és azt mondta beszélgessek vele nyugodtan,Ő tudja,hogy nem csalnám meg,és a srác sem akarna neki rosszat,igazából így hogy megbeszéltük,meg kicsit végre együtt lehettünk,máris más szemmel látom a dolgokat.
2012. jan. 21. 08:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Klassz, hogy a barátod ennyire megbízik Benned, és szimpi, hogy Te is hűséges vagy, de minek kísérted a sorsot? Én biztos nem keresném a társaságát, felesleges.
2012. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!