Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sára04 kérdése:

Hogyan tudassam egy sráccal hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik de nem merek szólni senkinek.Úgy érzem én is tetszek neki de félek. elmondani nem akarom inkább tudatnám vele kis jelekkel.hogyan?
2012. jan. 20. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
én ezt nem tudom, nekem nem szoktak tetszeni
2012. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jelbeszéd.
2012. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én vagyok az. Írjál nyugodtan, válaszolok:)
2012. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szemezzetek,...esetleg ha már ismeritek egymást,menjetek el vhova 2esben
2012. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a túl kis jelekből nem fog neki leesni:D
2012. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Kakkants a házuk ajtaja elé.
2012. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kis jelekkel?

Négyszögimpulzus+bináris kódolás, amit a vevő oldalon hexadecimálissá alakítanak és karaktertábla segítségével karakterekké alakítják, amiből helyes sorrendben a mondanivalód jön ki szavakban és mondatokban (durván leegyszerűsítve).

Egyébként meg "rajzoljál szívecskét a füzetébe... :D (egy előző kérdés)

Vagy egyszerűen elegyedj vele beszélgetésbe és amikor már nem "félsz" tőle utalgass rá...

2012. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Monnyad neki, hogy teccő genya, kő kóla?


NÉZZED..... Kedvesen, barátságosan, és ha rád néz, mosolyogj rá. Ha ez többször előfordul, és ő is visszamosolyog, akkor előbb-utóbb észreveszi, hogy érdeklődsz iránta.


De ha huzamosabb ideig nem veszi észre, akkor vigyél neki fehér botot, mert megérdemli!

2012. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. Ha magától nem vett eddig észre, akkor valószínű nem érdekled és csak leégetnéd magad.

Amit tehetsz, hogy haverkodsz vele, egy társaságba kezdtek járni, sokat hülyültök és dumáltok együtt. Eléred, hogy megkedveljen és megismerjen. Ezután már lehet jelelni... apróbb érintésekkel, véletlen simogatással a karján, szemkontaktus elnyújtásával, állandó figyelmességgel és kedvességgel. Ha akar tőled valamit akkor ezek után lépni fog, ha nem akkor megmaradtok barátoknak és te se égtél le.

2012. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!