Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vegyek valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek valamit a barátnőm unokatestvérének a születésnapjára? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak az unokatestvéréről van szó, de a barátnőm náluk lakik így kb. olyan, mint ha a testvére lenne. És elég sokat találkozom vele is, úgyhogy szerintem illene venni neki valamit, de gőzöm sincs, hogy mit. 14 éves, lány. Mostanában egy új telefonért van meghúzatva, de nem tudom jó ötlet-e, ha veszek neki egy telefont.
2012. jan. 21. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az túl sok. A boldog születésnapot és egy puszi bőven elég. Nem kell az overkill, mert féltékeny lesz a csajod.
2012. jan. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ne vegyél neki 1 telefont a szülök nem biztos hogy örülnének neki hogy tőled kap 1 telefont
2012. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vegyél nekem is majd 1 telefont minigyár itt a szülcsi napcsim úgy is :D
2012. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
# 2 - Igen, én is a szülőktől félek, hogy esetleg überelném őket az én ajándékommal és emiatt esetleg megorrolnának rám. :S
2012. jan. 21. 01:19
 5/15 A kérdező kommentje:
"A boldog születésnapot és egy puszi bőven elég" - Szerintem azért mégis kellene valami.
2012. jan. 21. 01:20
 6/15 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a barátnődet, hogy mi az unokatesója kedvenc csokija és vegyél neki azt. szerintem ennyi bőven elég!:)
2012. jan. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de telefont semmiképpen!!! eszedbe ne jusson.
2012. jan. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Akkor ma megbeszélem vele, aztán majd lesz valami. De ha szerinte jó ötlet a telefon, akkor megvehetem?
2012. jan. 21. 01:55
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem akkor se szülőket kérdezd meg inkább róla
2012. jan. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi a fenenek veszel akkora erteku ajandekot?? Jo sok penzed lehet hallod. Es akkkr a baratnod szulinapjara mit veszel, autot?:D ne hulyeskedjunk mar. Csoki, aztan jolvan. De telefont NE! az a szulok dolga.
2012. jan. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!