Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék Hogyan tarthatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék Hogyan tarthatnám vele a kapcsolatot? Fél éve van barátom. és most szobafogságba vagyok mert a félévimben lett 2 négyes.

Figyelt kérdés
De nem akarom elveszíteni a barátomat mert nagyon szeretjük egymást. Valami ötletek hogyan tudnánk mégis beszélni esetleg találkoni?
2012. jan. 21. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Suli előtt és suli után gondolom.Amikor otthon vagy meg telefon,internet.
2012. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért vagy szobafogságban mert lett két négyesed?
2012. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? szerintem még túl kicsi a fiúkhoz. mellesleg ezt a "nem akarom elveszíteni, nagyon szeretjük egymást" dolgot is elfelejthetnéd, mert butaság, ilyen fiatalon :)
2012. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen azért vagyok:( Az a baj hogy nem gépezhetem most is csak azért tudok mert a mamám alszik:)

És azt mondta anyám hogy ha suliból nem egyből megyek haza akkor azt fogom elérni hogy értem jönnek...mielött elkezdenétek 16 éves vagyok csak anyám túl szigorúan veszi ezt..és elég zavaró.nem akarom hogy ez miatt legyen vége.

2012. jan. 21. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért rossz anyádnak a két négyes?:o
2012. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen idióta maximalista szülőket a falhoz kéne állítani.
2012. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod én megszívatnám őket, jöjjenek csak mindig érted, legalább ők is szívnak a saját hülyeségük miatt, nem csak te. És tanulnék rendesen, de amikor feleltetnének, megmondanám a tanárnak, hogy tudom a leckét, de mivel a szüleim terrorizálnak, nem kívánok felelni, írja be az egyest. És ha látják, hogy a terror nem vezet sehová, kénytelenek lesznek engedni. Ha erre verni kezdenek, akkor feljelentés.
2012. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a szüleid NEM NORMÁLISAK!!!
2012. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!