Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? átéltétek már ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem barátom s elég régóta vagyunk együtt de az utóbbi időben úgy érzem nem foglalkozik velem bármit teszek mondok vagy van velem őt nem érdekli nem úgy reagál rá ahogyan szokott.. s nem értem miért ?Idegesebb mint szokott legutóbb nagyon kiabált velem úgy hogy ott is hagytam másnap már írt hogy beszéljük de a problémám azóta se nagyon javult.. Semmit nem vettem észre nemileg vagy viselkedésileg a vitákon és idegeskedésen kívül... segítsetek kérlek . ( csak normális válaszokat 19 lány voltam
2012. jan. 21. 17:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak amikor együtt vagyunk akkor jó igazából utána folytatódik ez az egész ... mint kutya s macska::S .. kérdező voltam ..
2012. jan. 21. 17:02
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet drogozik :/
2012. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1 valaszolo vagyok .

vagy lehet hogy csak kihasznal teged .

nemtudom . velem meg nemtortent ilyen . bar a baratommal most keszulok szakitani mert o se torodik velem , es en nemfogok szenvedni miatta. szeretem , de ez igy nemmehet tovabb !

aztan remelem hgy minden rendbe jon

2012. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem mármint szintetikust nem legalábbis nem tudok róla .. legális cuccot használ egyszer egyszer tekeri be s annyi .. aminek nem igazán örülök s próbálok tenni ellenne ..
2012. jan. 21. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
vagy már halványul a kapcsolatotok, sok oka lehet hogy miért csinálja ezt, de ennyi információból nem tudok semmit sem mondani
2012. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1 válaszoló tudom min mész keresztül és hidd el nagyon nagy erőbe telik egész de reménykedem rájön hogy változtatnia kéne s lehet mielőtt szakítanátok megjavul.. nagyon sajnálom te esetedet is :(
2012. jan. 21. 17:06
 7/13 A kérdező kommentje:
1,5 éve járunk komoly gondunk eddig nem volt ex barátom zaklat s ez egymáson csattan de ez még nem ok arra ahogy viselkedik úgy értem hogy semleges velem néha van hogy nem veszi fel a telefont s neki ez természetes .. elvárja hogy a lány fusson utána stb..
2012. jan. 21. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vele kéne megbeszélned. a nem mondja meg őszintén hogy mi a baja, akkor menjen a bús 3,14csába. Ha meg meg sem hallgat, üvöltözik, vagy valami, akkor dobd ki a francba. Egy kapcsolat alapvető feltétele a jó kommunikáció, és ha ez nincsen meg, akkor lósz@rt nem ér az egész. Tudom hogy szereted, de ha nem tudjátok megbeszélni, akkor kizárt hogy nagy jövője enne a kapcsolatnak :S
2012. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Valaszolok ***** válasza:
Az én szerény véleményem az hogy lehet megcsal.Ez a viselkedés utalhat arra is...
2012. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem is vagy megcsal vagy már nem szeret annyira ez lehet az ok
2012. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!