Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most? Nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Nem csak szexet akarok tőle.

Figyelt kérdés

1 éve vagyok egy férfivel szexkapcsolatban,aki apa egyik barátja(együtt teniszeznek és régóta jóban vannak,az egyetemen ismerkedtek meg).Az elején megbeszéltük,hogy nem lesznek érzelmek,csak szex,mert akkor egyikünk sem akart komoly kapcsolatot.

De mostanában úgy értem,mintha már kezdene több lenni a dolog.

Pl. kulcsot adott a házához,egyre többet vagyunk együtt a szexen kívül(egyre többet járunk moziba,cukrászdába és étterembe kettesbe,elkísér vásárolni és néha csak úgy ott vagyok nála)


Ma (vagyis tegnap...) volt egy vacsora,ahová én is elmentem anyáékkal és Ő is ott volt,de elhívott magával valami nőt,akit eddig soha nem láttam és emiatt megsértődtem,mert rosszul esett,hogy odahozta és nem is szólt róla és pár napja még azt mondta,hogy rajtam kívül nincs senkije.Szóval összevesztem vele és eljöttem,de utána másfél órán át hívogatott,de nem vettem fel a telefont...

Igaz,hogy azt nem beszéltük meg,hogy lehet-e a másiknak más valakije is,de azért szólhatott volna,hogy ne legyek rosszul,amikor meglátom őket.


Rájöttem,hogy már nem csak szexet akarok tőle,hanem egy normális kapcsolatot.De félek attól,hogy engem is megcsalna,mint az előző barátnőit/feleségeit vagy talán nem is menne nekünk a normális kapcsolat...



19/L


2012. jan. 22. 01:38
1 2
 1/11 vnas00000 ***** válasza:
erre most nem tudok neki mit írni annyit tudok mondani h beszélj vele és ha azt mondja h nem akkor a szexkapcsolatnak is vége. . .
2012. jan. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

19 évesen egy apádkorabelivel...

http://www.youtube.com/watch?v=_n5E7feJHw0

2012. jan. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy akkor mindennek vége lenne köztünk,de mintha Ő is érezne valamit...vagy nem tudom.

Épp ezért félek vele beszélni...

2012. jan. 22. 01:44
 4/11 vnas00000 ***** válasza:
am meg ne b*szasd magad egy öregemberrel . . .
2012. jan. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hidd el 01:44,én sem gondoltam,hogy ez lesz.Egyszerűen csak megtörtént és most itt vagyok,folyton sírok és nem tudom,hogy mit tegyek,mert nem akarom elveszíteni.
2012. jan. 22. 01:46
 6/11 anonim ***** válasza:

hát hallod...

javaslok egy korodbelit. szemezz vkivel a villamoson, és ha vagy olyan merész, akkor kezdj el vele beszélgetni. ha bulizósabb vagy, akkor a buliban van egy csomó barom, akit leszólíthatsz...

jön egy új pasi és elfelejted őt...

vagy: szakíts meg vele minden kapcsolatot.

ha beszélsz vele,h többet akarsz tőle, mint szex, és ebbe belemegy, te fogod megszívni.mert ha megcsalta az előző nőit, téged is megfog...

2012. jan. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék apád fejére,mikor kiderül,hogy au egyetemi haverja a lányát rakja..
2012. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Hát kislány, neked is simán oda lehetne ítélni a hülyeség köztársasági tiszti keresztjét a kardokkal... 19 évesen egy apád korabelivel kefélsz... Atyaúristen, tényleg így lezüllött volna ez a világ??
2012. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy talán fél apád reakciójától, vagy hogy mi lesz ha megselyti, és azért hívta el a másik nőt: alibinak?
2012. jan. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!