Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövőre koleszos leszek, így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre koleszos leszek, így a hétköznapokat 2-2,5 óra távolságban fogom tölteni. Kezdjek bele egy új kapcsolatba? 19f

Figyelt kérdés

Mindkettőnek lenne előnye:

1. Ha belekezdek: Lenne barátnőm(kiszemelt van, de semmi komoly nincs,alig ismerem még).

Talán maradnék az itteni csapatomban, ami sok időt és pénzt vesz el, a kiutazások miatt(az még távolabb, kb 3 órára van).

2, Ha nem kezdek bele: Egyetemen nyitva maradna az út, maradhatnék hétvégékre is, játszhatnék az egyetemi focicsapatban.

Tanácstalan vagyok


2012. jan. 22. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
foggalmunk sincs, milyen az egyetem, mennyit akarsz tanulni, mennyi energiád és pénzed van az utazgatásra. Engem már rettentően leamortizál az utazgatás (lányként), legszívesebben 1 hónapig haza se megyek, ilyen szempontból, mivel nincs komoly kapcsolatod, szerintem spórold a pénzed és energiád, lesz lehetőséged mindenre az egyetem környékén is.
2012. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs sok pénzem, de hazatudnék menni azért pénteken egy edzésre, és akkor maradnék hétvégére.

Viszont nembiztos, hogy szeretnék minden hétvégén hazamenni.

Mert azt a pénzt másra is lehet költeni.


Én mindenképpen komoly kapcsolatot szeretnék, de nincs kilátásban. Vannak szép lányok, akikkel össze-lehetne jönni, de ők nemtudom milyenek, az csak utána derülne ki.


Tanácstalan vagyok.

Mert az egyetem még fél év, és az sok mindenféle csajozás nélkül, alkalmiba meg nem fogok belemenni, nem az én esetem

2012. jan. 22. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj addig a lányokkal helyben, ha valaki nagyon megfog, úgy is megérni majd hazamenni érte. Ha meg nem érzed hogy így lenne, úgy se maradsz vele.
2012. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel ott barátnőt, ahol egyetemre jársz? Nem értem.
2012. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert még nem járok, jövőre fogok.
2012. jan. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!