Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az,hogy a párommal 1 éve vagyunk együtt..voltunk már korábban is együtt,de ez most nem lényeges..(:

Elég flegma és fölényes szokott velem általában lenni..és minden lánnyal "jóban" van,ami annyit takar,hogy levelezget velük a közösségi oldalakon és "kacérkodik" velük..és már sajna csalt is meg engem,de megbocsájtottam neki ezeket,mert nagyon SZERETTEM..

Nagyon elhalványult ez az érzésem..a végső lökést pedig az adta meg,hogy nagyon megtetszett egy fiú,aki a párommal együtt jár edzésre..:s

Én tudom,hogy ez így nem fair,de nagyon szeretnék vele beszélni..ha mást nem is.(:

Nagyon vonzódom hozzá és ő is adott különböző jeleket arról,hogy tetszem neki..(:

Viszont félek,hogy ez csak fellángolás és a páromat..hát őszintén gondolkoztam hogy szakítunk,mert annyira lekezelően bánik velem és ez nagyon rossz..:(

Tehát egy helyre járnak edzeni és nagyon szeretnék vele beszélni úgy,hogy ezt a párom ne tudja meg..tudom ez így hülyén hangzik,de hogy csináljam? Mi van ha megvárom az edzés végét ,hogy végezzen és egy szimpla köszönéssel elsétál mellettem? Leszólítsam? Hogyan?

17/L Holnap 18!(:


2012. jan. 22. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szakíts a pároddal, ez az első lépés szerintem, amit mindenképpen meg kell tenned, ha tényleg azokat érzed, amiket leírtál fentebb.

A többi pedig jön magától. :)

2012. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy ez lenne de először úgy gondoltam beszélek a fiúval..:( vagy ez így hülyeség?:s
2012. jan. 22. 21:19
 3/7 Nazira ***** válasza:
A pároddal szakíts ezt te is érzed. Ha tényleg úgy érzed, h azok a jelek olyanok voltak akkor próbálj vhogy beszélgetésbe kezdeni vele lehet edzés után de ne úgy direktbe ha annyira nem vagy biztos benne.
2012. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ez nem lenne nagyon kegyetlen részemről?:(

Akkor először mindenképpen szakítanom kellene? Nem vagyok benne biztos hogy szakítanom kellene-e vele,mert tudom hogy nagyon rosszul esne neki..:(

Ha elkezdek vele beszélgetni,mármint a fiúval akkor az nem jön le hülyén,ha pl még nem szakítok a párommal,és pénteken edzésük van és megvárom míg elmegy a párom onnan..de ha meglát,vagy a fiú hamarabb elmegy onnan?:S

2012. jan. 22. 21:25
 5/7 Nazira ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz ,h neki mi a rossz hisz ő sem foglalkozott vele mikor megcsalt és kacérkodik a csajokkal, h neked ez hogy esik. Látszik ,h a párodért nem vagy oda szóval ne csapd be magad és ne ló helyett szamár legyen, szakíts utána hajtás a másikra.
2012. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom,de elég jóban vannak..nem lehet hogy elutasítana emiatt? Nagyon is igazad van,de tudom hogy sajnálnám és magamat hibáztatnám emiatt..:(
2012. jan. 22. 21:37
 7/7 anonim válasza:

először is: a jelenlegi pároddal NE a másik pasi miatt szakíts, hanem magad miatt, ennél basszus mindenki jobban érdemel, én nekem is ugyan ez volt, a volt barátom került be később az én baráti körömbe, és mindenki előtt megalázott, undorítóan bánt velem.

és közbe bejött egy másik pasi, akivel időközben össze is jöttünk és azóta is nagyon jól vagyunk. de a lényeg, h én akkor nem a pasi miatt szakítottam vele, hanem magam miatt. ezt mondom neked is, mert undorító h egyes férfiak, vagyis kisfiúk, mert az ilyenekre nem lehet mást mondani, mit meg nem engednek maguknak.

jah és még vmi: hiába néz ki egy ember nagyon jól, haa belülről férges...

2012. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!