Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg 1970 decembereben (18 voltam) szertefoszlott minden almom ami a szerelmet, a boldog parkapcsolatot jelenti, igazabol sosem tudtam kiheverni, pedig nem a tegnap volt, elhiszi ezt ma valaki, vagy teljesen orultnek nez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azóta próbálkoztál? Volt párkapcsolatod? Vagy bármilyen más kapcsolatod?
2012. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, de ne haragudj, ez elég beteges. A keresztapám is így volt, soha nem nősült meg, alkalmi csajai voltak és teljesen becsavarodott a magánytól.
2012. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagypapi te vagy az?(csak mert ezt mondhatná az én nagyapám is!)...szóval én elhiszem.
2012. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akárcsak édesapám. Rettenetesen átverte egy no akit szeretett. Persze volt neki más meg itt van édesanyám is, de még életemben nem hallottam h azt mondta volna bárkinek: Szeretlek
2012. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,volt,van is,de ezek mar nem olyanok.
2012. jan. 23. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát mondanám,hogy az idő segít,de ha eddig nem segített nem is fog. Gondolom első szerelem volt. Szerintem olyan soha nem lesz már,mint az volt,úgyhogy olyat ne várj.De attól még,hogy nem olyan,lehet jó. Tehát én csak kitartást kívánok!
2012. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem volt könnyű szituáció, de ez részben a saját hibád, hogy mégse tudtad túltenni magad rajta.

Legjobb megoldás ilyenkor a "kutyaharapás szőrével".

Ha nem találtál mást, akkor vagy nem volt szerencséd (ekkora időtávon kétlem) vagy rosszul kerestél ha kerestél egyáltalán.

2012. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, nem lehet felvenni vele újra a kapcsolatot?
2012. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem lehet,mar mind,kettonk leelte sajat eletet parkapcsolatban, azt hogy az ove milyen jora sikeredett azt nem tudom,de ez mar nem is szamit.
2012. jan. 23. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy mind kettőtök leélte az életét párkapcsolatban még felveheted vele a kapcsolatot. Mi tart vissza?
2012. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!