Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nehezebben kezdeményeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nehezebben kezdeményeztek a bombázó csajoknál? Vagy pont náluk kezdeményeztek a legtöbbször?

Figyelt kérdés
ha belsőre még nem ismeritek őket
2012. jan. 25. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen nehezebb! ahhoz nagy önbizalom kell!
2012. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 GomalFace ***** válasza:
100%
Én sose mertem kezdeményezni. 43 éves vagyok és az anyámmal élek.
2012. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem állnék össze sose egy bombázóval és nem is kezdeményeznék náluk. Nemtudom, de az ilyen nők mellett mindig tökéletesnek kellene lenni, én szeretek több napig hordani egy ruhát, és nem azért megyek emberek közé, hogy megbámuljanak, hanem azért, hogy elintézzem a tenni valóm, :) és ha ezt épp elszakadt, vagy munkás ruhában tudom a leghamarabb elintézni, akkor úgy. :) :D :D
2012. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor végül is ti nem is a bomba nőkre vágytok?
2012. jan. 25. 18:25
 5/10 GomalFace ***** válasza:
Nem hátrány, ha szép a lány. De nekem nem ez az elsődleges.
2012. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatra nem a bombanőkre szokás hajtani. Persze nem is a rondákra. Akin látszik,hogy bérlete van a plasztikai sebészhez és még így is 1 óra még felöltözik alváshoz, azzal nem szívesen képzeljük el az életünket.
2012. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én speciál a nagyon nagyon bomba csajokra úgy tekintek, mintha repedtsarkú rib@ncok lennének, észre sem veszem. Az átlag kategóriás csajokat sokkal könnyebb felszedni, 70% siker. Nehezen dolgoznám fel, ha mondjuk 10%-os lenne a csajozási sikerem.
2012. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gergo_30F ***** válasza:

Nemvagyok +1


mondjuk nálam a bombázó és a szép nem egyenlő, előbbi csak k*rnám kategória, utóbbi el tud varázsolni.

2012. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bombanőre vágyunk e....??


ez relatív , hogy kinek milyen a bombanő én ezt úgy mondanám hogy a "tökély" aki külsőre tökéletesen megfelel az ideálunknak.

(van akinek fontos h bazinagy csöcsei legyenek még ha az szilikon akkor is.)

- nekem megfelelő egy formásabb kisebb mell is (persze ne egy méhcsípés legyen)

de ez csak 1 a sok közül...

2012. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Náluk nehezebb kezdeményezni,ezért nem is tesszük.
2012. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!