Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 Hónapja, békében szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 Hónapja, békében szakítottam barátnőmmel, szintén 1 hónap járás után. Most megtetszett egy lány az osztályában. Nem lenne fura?

Figyelt kérdés

Nem barátok, olyan szimpla osztálytársi kapcsolat van köztük.

Szerintem hülyén venné ki magát, ha összejönnék vele.

Vagy nagy kérés lenne tőle, hogy amíg nem ballagok el(még 3 hónap), addig ha nem is titokban járjunk, de suliban ne "hirdessük"?


18f 16l


2012. jan. 26. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nézd meg az anyját, dugd meg a lányát... és az anyját is.
2012. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne fura. Ilyen korban sokan csinálák ezt.
2012. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az exemmel 1 evig jartunk , aztan vege lett es 1,5 het utan mar lett neki mas...:-j nekem ez nagyon fajt , de szerintem 1 honap jaras utan , nyugodtan osszejohetsz massal 1 honap utan :D
2012. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!