Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha elkezdtek randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha elkezdtek randizni egy lánnyal, és menet közben derül ki, hogy van fültágítója, nem fogtok vele többet foglalkozni?

Figyelt kérdés

Ennél is kisebb


[link]



2012. jan. 27. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Húgomnak is van, szerintem nem para egy bizonyos méretig. Engem nem zavarna.
2012. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én pont lesz@rnám, de van akit zavarna. Izlések és pofonok.
2012. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 pqpqpq ***** válasza:
engem nem zavarna a fultagitto.mindenki nem lehet tokeletes
2012. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kis szar, kb olyan mint egy fülbevaló... Szóval engem nem érdekelne. [link]

Persze az ilyenre rá se néznék...

2012. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a méretben még elmegy,de naponta látni szoktam egy srácot akinek min. 5 centi átmérőjű fémkarikák vannak bent a fülében.Nagyon visszataszító és nem tudom mit fog csinálni a fülével ha esetleg egyszer elege lesz belőle.De ami a képen van az még teljesen elfogadható. 17/F
2012. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem már hamarabb észrevenném, h gázos a csaj.
2012. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése csak.
2012. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene, még a kicsi sem, visszataszító nagyon, csak akkor nem zavarna, ha a haja eltakarná, de előbb-utóbb meglátnám. Különben is miért kell ez?...
2012. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dögi ***** válasza:
Én is utálom az ilyen fültágítókat meg piercinget meg ilyen hülyeségeket. Ha első randin észre venném nem jönnék össze vele, ha pedig később derülne ki azt hiszem szakítanék.... (22/F)
2012. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ájron ***** válasza:
Hát az biztos hogy qrva nehéz lenne kiegyensúlyoznia ezt a hibát, de lenne esélye.
2012. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!