Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idézetek korkülönbségekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idézetek korkülönbségekről?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, h olyan szerelmes idézeteket írjatok, ami a korkülönbségről szól.

Köszönöm:)


2012. jan. 28. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

hát a korkülönbségről nem nagyon vannak idézetek... én csak egyet találtam:

"A korkülönbség csak akkor jó, ha nagy, és ami még fontos, hogy a nő legyen az idősebb!"

azért remélem segítettem... :)

2012. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom saját szerzemény!
2012. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi,

De nekem úgy van, hogy a férfi idősebb 10 évvel.:)

Ezért ez nem nekünk való.Én sem találok egyébként sehol ilyet.

Volt egy történet amit hallottam, valami olyan volt benne, h a lány felírta a tükörre h a kor nem számít, és megölte magát.Ezután a fiú is felírta, és végzett magával.Ezt is keresem még:)Ha valaki ismeri akkor pls írja le nekem:D

2012. jan. 30. 06:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok fiatalabb nálad. Nem számít, milyen öreg vagy, milyen fiatal vagy. Csak az számít, amit érzünk. Nem érdekel, hogy gazdag, szegény, hogy százéves vagy, vagy húsz. Ha az ember szeret valakit, akkor ezek a dolgok nem számíthatnak."

(Danielle Steel)

2012. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. febr. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!