Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan sráccal aki külsőre (test, arc) nem igazán jön be? De amúgy jól érzed magad vele, figyelmes, megnevettet, és szeretne veled lenni.

Figyelt kérdés
Felvállalnátok a barátaitok előtt? Mennyi időt adnátok magatoknak? Érdekel, hogy kialakulhat-e mélyebb vonzalom, vagy csak az időnket rabolom.
2012. jan. 29. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
jó kérdés,én fiu vagyok, soxor éreztem igy,hogy szivesen voltak velem lányok,jó volt eggyütt,de aztán mindig mondták,hogy sajnos nincs kémia....ennél már csak az volt borzasztobb,hogy utána összejöttek valakivel aki nem volt nálam semmivel sem jobb pasi,valamelyik rosszabb is....na ezt már nem értettem...velük van kémia???
2012. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 hete jártam 1 ilyen sráccal ,és az utóbbi igaz ha elsőre nincs az a nagy vonzalom a tűz akkor kár mert csak úgy tudsz ránézni mint 1 barátra és nem látod benne a férfit...
2012. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én járnék. Mivel a szerelem nem a külső alapján dönt és ha én beleszeretek vkinek a belső értékeibe,akkor a külseje már nem annyira érdekel,sőt megszépül a szememben.
2012. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én felvállalnám, mivel ha jól érzed magad vele, akkor az neked is jó, ha pedig belsőleg meg van a vonzalom(érzelmi szinten), akkor nagyon sokáig eggyüttlehettek!


Ismerek, nem is egy párt akik egymás iránt külsőleg vonzalmat nem éreztek még is, évekig eggyüt voltak, mert megvolt köztük az az érzelmi dolog ami lehet egy csak te"cc"ésen alapuló kapcsolatban soha nem lehet meg!

2012. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint igen kialakulhat!!!

Tudod nem minden esetben a külső számít, hanem az amit a belseje rejt!!!

Tölts annyi időt vele, mint eddig! Ha jól érzed magad vele, akkor ez kölcsönös!

Tudod van olyan hogy szerelem első látásra 10 pontos pasi, meg olyan is hogy nem jön be elsőre 6 pontos, de ahogy folyamatosan megismered, "plusz pontokat" szerez, mert esetleg:vicces, udvarias, odafigyelő, kedves ..., és egy idő után megszépül, és azt veszed észre, hogy vonzódsz iránta!! Én felvállalnám a barátok előtt, bemutatod mint az egyik barátod!

29/N

2012. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szerelem megszépít. Egy régi ilyesmi barátságból kialakulhat szerelem. De újonnan megismert embernél ha nem tetszik a külseje nem fog mélyebben semmi kialakulni szerintem. Vagyis magamból kiindulva miért lennék olyannal együtt akire akárhányszor ránézek nem tetszik...
2012. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van kémia!
2012. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is így jöttem össze anno a barátommal. nem igazán vonzott, de egyébként a személyisége megfogott. és hát beleszerettem, utána meg már helyesnek kezdtem látni:D
2012. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én magam előtt nem tudnám felvállalni, hogy olyannal járjak, aki nem tetszik. A barátok előtti felvállalás nekem nem téma, de magammal nem tenném meg, hogy belemegyek egy ilyen kapcsolatba, amiben nekem nem jó. Nincs vonzalom, ezért nem lennék vele. Ez így tisztességes.
2012. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kialakulhat a vonzalom később is. Időt nem tudok mondani, ez biztos egyénenként változik.

Nekem az egyik munkatársam kezdett el tetszeni, pedig egy elég nagydarab, nem túl helyes férfi. 1,5 éve ismerem, fél éve érzek talán picivel többet iránta.

Felvállalnám a barátaim előtt, nekem kell majd vele lennem, nem nekik. Egy kis időt adj az illetőnek, hátha! Sok sikert! :)

2012. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!