Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogyan mutassam ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan mutassam ki egy olyan fiúnak, akinek bejövök, hogy ő is bejön nekem? Lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ne legyek túl könnyen kapható, de túl kimért sem, mert akkor meg azt hiszi, hogy nem érdekel engem. Nem tudom mi a helyes ilyenkor? Meddig "húzzam az agyát"? Sokan azt mondják, hogy az sem jó ha egy lány rögtön igent mond. Igaz, hogy szerettek egy kicsit harcolni egy lányért?
2012. jan. 29. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak az ágyban szeretek az asszonnyal harcolni.
2012. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne húzd sokáig,a mai világban egyre kevésbé jellemző,h harcolnának a férfiak,. szóval vigyázz,mer lehet h otthagy ha sokáéig húzod
2012. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek harcolni. Könnyítsd meg a dolgát, hogy még hosszabb ideig lehessetek boldogok. ;-)

F

2012. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!