Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Titeket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Titeket ez mennyire zavarna? Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja találkozgatok egy sráccal, és úgy érzem, hogy ebből komolyabb dolog is elsülhet (legalábbis én nagyon szeretném). Megtudtam (nem tőle, a barátaitól), hogy neki csak hosszú kapcsolatai voltak előttem (2 év meg 4 év), nekem pedig jóformán egy sem, a leghosszabb idő, amit ugyanazzal a pasival voltam, kb egy hónap volt, és az sem minősíthető "járásnak" inkább csak a "találkozgattunk" kategóriába sorolható. Ilyenekről még nem beszélgettünk, és nem tudom, hogy kiakadna-e, hogy 20 évesen még egy komoly kapcsolatom sem volt. Attól tartok igazából, hogy ezt majd úgy fogja érteni, hogy bennem nem lehet megbízni, hogy kiszámíthatatlan vagyok, és hogy nem vagyok képes senki mellett megmaradni, meg hogy bízzon ő bennem, ha láthatólag minden srácot "eldobok".

Ha ti találkoznátok egy ilyen fiúval/lánnyal, akkor nektek probléma lenne, hogy az illetőnek nem volt még komoly kapcsolata előttetek? Mit gondolnátok róla?


Ja, amúgy én lány vagyok.

És bocsánat, ha túl idióta kérdésnek tűnik, csak szeretném tudni, hogy kb. mire számítsak majd, ha ez szóba jön köztünk :D


2012. jan. 29. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván megkérdezi majd, hogy miért nem volt. És attól függ, hogy zavarja-e vagy sem.
2012. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ezzel semmi probléma, nem hinném, hogy azért, mert neki volt két komoly kapcsolata, neked pedig egy sem, ezért leírna téged. Sőt, inkább legyél büszke magadra, hogy megválogatod, kivel állsz szóba és ki mellett maradsz meg. Ne aggódj, ez szerintem semmi rosszat nem jelent rád nézve!
2012. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha normális a srác, akkor nem ez alapján ítél meg... Én pl (lány vagyok) amikor megismertem a páromat, nagyon jól tudtam, hogy elég kicsapongó életet él, minden buliban más csajt próbál befűzni, stb. Aztán egyre többet beszélgettünk és az is kiderült, hogy régen a kapcsolatoknak élt, ergo volt bennem egy baromira kettős kép, hogy akkor amúgy "jó fiú", csak most ütött belé valami, vagy a barátnői mellett is ezt csinálhatja?!?! Na mindegy... a lényeg, hogy nagyon nagyon nehezen bíztam meg eleinte benne, azóta eltelt pár hónap, mindennél jobban imádom és 100%-ig biztos vagyok benne, hogyha egy top10-es csaj kezdene ki vele, akkor is hűséges lenne. :) Vannak rigolyái, így megértem, hogy miért csak egy komolyabb kapcsolata volt, mert sokszor engem is kiakaszt, de mivel szeretem és amikor összejöttünk akkor is bennem volt, hogy nekem ő kell, ezért abszolút nem ítéltem el az alapján ami/aki ő volt, viszont bizalmat építenem tovább tartott.
2012. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez bármilyen szempontból is gond lehet. Én 21 évesen még szűz voltam, nulla kapcsolattal és tapasztalattal, párom meg 27 éves volt, tapasztalt, és egy 6 éves kapcsolatot zárt le éppen.

Lassan két éve élünk együtt zökkenőmentesen és boldogan.

2012. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. febr. 11. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!