Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez még irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még irántam valamit?

Figyelt kérdés
Több mint 4 évig együtt voltunk és 2 hónapja szakított velem mert állítólag ki szeretett belőlem már 1 hónapja.Többször is kérdeztem tőle h mi a baj? De csak annyit mondott h semmi.Szakítás után 1 héttel összejött mással,közben végig bunkózott velem.Amikor nem írtam neki semmit küldött egy levelet h találkozzunk és beszélgessünk mert furcsa érzése van a sok bunkózás miatt.Azóta 2x találkoztunk,megkérdeztem h szeret e még,azt mondta nem.De még is úgy érzem h szeret.Nem találkozhatnánk,de ha megkérdezem igent mond és jön amikor tud.Persze a talik és beszélgetés titokban.Nagyon szeretem és nem tudom mit tegyek.Rákérdeztem h én most mi vagyok neki pontosan.De nem tudta megmondani.Szerintetek mit akar tőlem?
2012. jan. 31. 22:02
 1/2 Dottorre ***** válasza:
Semmit. Megszokás vagy neki. 4 év hosszú idő, megszokta, hogy vagy neki, és bár nem szeret, nem tud elengedni. Ilyenkor nem árt teljesen megszakítani a kapcsolatot a másikkal egy jóidőre, amíg ezek az érzések elcsitulnak, különben könnyen kialakul a se vele - se nélküle kapcsolat.
2012. febr. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt egy kb 3 hetes megszakítás,utána keresett meg.És most velem Beszél meg mindent.Tudja h már abból is tudom ha hazudik ha csak rámnéz,de valamiért nem meri kimondani.Tegnap este hívott de nem vettem fel,küldtem egy e-mailt amiben megkérdeztem h miért hivott,hát találkozni akart.Folyton bulizni akar hívni h menjek vele.De ez a titokban dolog nekem nem nagyon jön be,hozzá nem mehetek mert pasija minden este nála van,hozzám nem jön,így a fagyhalál kerülget minket.Este talizni akar de sztem ez lesz az utolsó.Ha nem birja nélkülem tudja mit kell tennie.És köszi h írtál
2012. febr. 1. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!