Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék egy fiúnak valentin napra, ha még csak másfél hónapja leszünk együtt akkor?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy oda van érte ha beöltözöm és a nővérkés a kedvence, amit eddig még nem vetettem be, most már tartogatom is valentin napra. Gondoltam rá, hogy a gyros a kedvenc kajája, és veszek előre, aztán ha kifáradtunk a hancúr után, előkapom egy hideg sörrel együtt.

De valami maradandó dolgot is szeretnék adni neki, valami kis apróságot, csak nem tudom hogy mit. Nem akarom, hogy túl érzelmes és csöpögős legyen mert én abszolút nem az a típusú lány vagyok, tehát semmiféle szivecskés vagy közös képes vagy bármi ilyesmit nem szeretnék.

Ötletek? Fiúk ti minek örülnétek úgy általánosan?


21L


2012. febr. 1. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég egy apróság,csoki vagy valami ilyen.Másfél hónap nem olyan nagy dolog (már bocs) persze ez jó, csak nem kell nagyban gondolkozni:):D
2012. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ui:De egyértelműen te sütsz neki valamit azt nagyon szép és gesztusos,főleg ha megérdeklődöd hogy melyik a kedvence:)
2012. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
viagrát utána meg puncit
2012. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!