Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik embertípust szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik embertípust szeretitek a legjobban? Melyiket nem?

Figyelt kérdés
nem is kell konkrétan megírni az ideált ,csak néhány tulajdonság,ami szimpatikus,és ami nem! mik az alapok amik kellenek egy párkapcsolatban,vagy akár barátságban? köszi előre is! és kort és nemet is írjatok,cserébe megy a zöld kezecske!:)
2012. febr. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én téged! :D :D



Legyen őszinte, jóindulatú, barátságos, de szókimondó ha kell, legyen önálló elképzelése a dolgokról, és lehessen vele jókat beszélgetni :) Humor se árt, sőt...


17/f

2012. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátságban:

-nem szimpatikus: ha belebüfög az arcomba, ha csak úgy poénból megüt valamivel, fel akarja tolni nekem az üvegem, át hív magához és homlokon vág egy körömcsipesszel, becézget(baszos, punás, hülye, stb aranyos jelzővel), köpköd mellettem, ha önelégülten beszél magáról, ha hülyülnék és nem veszi a poént és lenézően néz rám, ha azt hallom vissza hogy féltékenykedik rám.

2012. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetro ***** válasza:
100%

"fel akarja tolni nekem az üvegem"

érdekes barátság lehet :D

2012. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a neandervölgyit az a legjobb
2012. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D :D a neandervölgyit az én is :$$))
2012. febr. 1. 17:08
 6/6 /Anita_'94/ ***** válasza:
Üveget?! O.o
2012. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!