Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az exembe mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az exembe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyár elején jártam egy sráccal kicsit érdekes szakítás lett a vége amit egy több órás vita követett. Szerintem még mindíg érdeklem , de nem vagyok benne biztos , így lépni nem merek néha beszélgetek vele akkor valamikor normális valamikor nem ..

Ma a folyosó másik végében áltt és engem nézett , és mivel ügyeletes és mindíg ottmegyünk fel elég sokszor megnéz..

Mit tegyek hogy kiderítsem vane esélyem ??


2012. febr. 1. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és kérdezd meg, ha tényleg úgy látod, hogy van esélyed és nem égnél le. Ha nem vagy benne teljesen biztos, írj neki egy üzenetet, hogy sajnálod, hogy így alakult, jó lenne dumálni. Vmi ilyesmit. Sok sikert! ;)
2012. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Emlékezz rá, hogy nyáron sem működött, most sem fog. Csak azért, mert nincs más/jobb, nem kell összejönni vele.
2012. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyár elején egy félreértés miatt szakítottunk , és azt mondta hogy szerelmes votl belém , és rosszul esett neki Ja és az egyik barátnőm kiderítette hogy szerinte jól nézek ki
2012. febr. 1. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog. Írj neki vagy beszélgess vele. ;)
2012. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hasonló az én helyzetem is és én is tehetetlen vagyok. írni kéne egy fránya üzenetet, de annyira nehezen veszem rá magamat.. :D főleg, hogy Ő a fiú. és egy örök érvényű igazság:


"jobb megpróbálni érvényesülni, esetlegesen elbukni mint meg sem próbálni és bánkódni utána akár évekig is."


úgyhogy hajrá! :)

2012. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!