Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a barátomnak? (második felvonás, HELP)

Figyelt kérdés

Ugyanaz vagyok, aki karácsony előtt kiírta, hogy a barátja nem törődik vele.

azután kicsit javult a helyzet... egy-két hétig. most azonban már megint rossz, sőt, rosszabb. Akkor még becézgetett és szépen beszélt hozzám, de most ez is elromlott.

Ritkán szeretkezünk, de olyankor szuper szenvedélyes és igazán jó. Nekem többre lenne szükségem, de belefáradtam abba, hogy nyaggatni kell. Inkább hagyom, hogy "eszébe jusson".

A legnagyobb baj az, hogy többször is durván beszélt velem. Az első 8hónapban mutatott viselkedése egészen megváltozott. Ha azelőtt angyalka volt, most inkább parasztnak mondanám.

Egyszer egy nyilvános helyen lehordott, elég hangosan. Megkértem, hogy ne beszéljen velem olyan hangon, erre rávágta, hogy "miért, ki vagy te, hogy nem beszélhetek veled, ahogy akarok?" Akkor annyit mondtam neki, hogy "A barátnőd", majd otthagytam és hazajöttem.

Mostanában nekem vizsgaidőszak van, ezért ritkábban találkozunk. Beszélünk telefonon és összefutunk időnként, de csak félórákra. Néha vannak jó pillanatok, amikor újra olyan, mint amikor megismertem, és olyankor érzem, hogy nagyon szeretem.

Mit tegyek, hogy javítsak a helyzeten?


2012. febr. 1. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Bunkó, hagyd a fenébe :/


F/16

2012. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
b megoldás hogy beszélgess vele erről, hogy ez neked fáj, és hogy változtasson rajta.. ne ide írkálgass..
2012. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vizsgaidőszaknak vége,nemde?
2012. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ha beszélni próbálok vele, akkor általában felkapja a vizet, és úgy beszél, mint a lábtörlővel... talán tényleg hagynom kéne a fenébe.

a vizsgaidőszaknak vége, most jön a pótvizsga időszak(legalábbis nekem hétvégén lesz pótvizsgám) :))

2012. febr. 1. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele a helyzetet. Neked ez nem jó, és ami nem jó nem kell erőltetni, van még ezer hal abban a bizonyos tengerben, ha nem becsül meg, majd más megfog.
2012. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!