Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyek a lány barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek a lány barátomnak ajándékot Valentin-napra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy meglepjem-e azt a lányt aki tetszik nekem most Valentin napra... sokat beszélünk, élőben is facebook-on is, osztálytársak vagyunk, szóval látjuk egymást nap-mint nap... de szerintem ő csak jó barátként tekint rám. Viszont én, úgy érzem többet is érzek iránta. Mivel elvileg ugye ez a nap a szerelmesek világnapja... nem tudom hogyan fogadná, ha kapna tőlem valamit... lehet inkább hagyjam? Értelmes, segítő válaszokat szeretnék kérni! Köszönöm előre is Nektek! 15/F

2012. febr. 1. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Uuh, nem is tudom... :$ Ha én a helyedben lennék, nem vennék, megmondom neked, miért: félnék attól, hogy valójában ő nem is akar tőlem semmit, és ezzel kiterítem előtte a "lapokat", pontosan tudni fogja, mit érzek iránta (vagy már az is elég ha megtudja, hogy érzek valamit iránta, ami több mint barátság)...


viszont... ha jobban belegondolok, olyat simán csinálhatnál, hogy valami humoros dolgot veszel neki, és úgy is adod át, tehát nem vérkomolyan... :) Érted, akkor végülis adtál is neki valamit (rágódhat rajta, mit is jelentsen ez), de nem is fejezted ki nyíltan, hogy mit érzel iránta.


23/F

2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan gondoltál valamire? :) Vagy nekem kéne kitalálni mi ez a vicces, jópofa dolog?
2012. febr. 1. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, és helyetted össze is jöjjek vele? :P


Egyébként ez függ attól is, hogy mennyit szeretnél rá maximum áldozni, na meg attól is, hogy a városban ahol laksz mi a kínálat... :) De pl egy vicces feliratú kispárna, egy humoros kabalafigura / plüss, vagy amit jónak látsz... ehhez a lányt is ismerni kéne. :)


23/F

2012. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy vegyél :)

Biztosan örülni fog neki :)

Ne szégyelld az érzéseid :)

Ajándékképpen én egy csini mintás nejlon harisnyát ajánlanék korotokra való tekintettel :)

2012. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha osztálytársak vagytok, én alán egy plüssöt, vagy valami bonbon-t ilyesmit vennék, és raknék mellé egy levelet, amiben leírod az érzéseidet stb. De nem aláírod, hanem csak a keresztneved első betűjét és berakod a padjába. Vagy tényleg valami kicsit viccesebb ajándékot. Mondjuk attól függ mennyire vagy komoly szándékú.:)
2012. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Friendzoned.
2012. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!