Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban a lány szakit és szinte rögtön összejön mással, és az exel titokban találkozik néha az kinél mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nalam azt, h a lany egy ku.rva meg az anyja is, mert egy ilyen retket nevelt.
2012. febr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szex részről értettem
2012. febr. 2. 07:33
 3/13 anonim válasza:
egyet értek a legelső hozásszólóval és sajnos velem is csinálták már meg eszt olyan mintha én írtam volna ki a kérdést . :( az ilyen lányok annyit sem érdemelnek hogy köszönj nekik
2012. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az új párját választotta.Magyarán azt jelenti, hogy az exszel jóban próbál lenni.De ha egyből összejött mással a szakítás után,akkor már a szakítás előtt is az új párjára gondolhatott.
2012. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
a csaj egy ringyó! kábé ezt jelenti...
2012. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha titokban találkozik, akkor ott valami nem egészen korrekt, szóval hazudik a jelenlegi párjának, ami egy kapcsolatban szerintem az egyik legnagyobb bűn.


Ha szakítottak egyébként és van egy új srác akkor minek neki az ex-szel találkozni? Nem tud elszakadni? Akkor minek jött össze az új sráccal?

Srác helyében rögtön szakítanék a csajjal, csaj helyében én nem tenném, ha nem érdekelne már az ex-em egyáltalán.


28/n

2012. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Nálam azt jelenti, hogy a csajról a véleményemet egy méretes köpéssel tudom kifejezni. :)
2012. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A srácot nem zavarja ha másokkal megy el a csaj,még akkor sem ha vmelyik haverját útálja.
2012. febr. 2. 08:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Csajnak tele kell hugyozni a szemgödrét
2012. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem tudja eldönteni hogy melyikkel jobb dugni!
2012. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!