Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetnék egy barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Még csak 16 éves vagyok, de én már nagyon vágyok egy normális kapcsolatra, de nem tudom hogy hol kezdjek neki. Saját osztályból ugyebár nem lenne jó. Az a problémám hogy máshol nagyon nem is találkozok lányokkal. Ahova edzeni járok ott csak fiúk vannak.. És csak úgy egy lányhoz a gimiben nem merek odamenni, mert mindig csoportban járnak:D Vagy ha még külön meg is szólítanék valakit,nem tudom hogy mit mondjak neki..és könnyen nevetség tárgya lennék. Az meg értelem szerűen nem szeretnék lenni. Tudnátok mondani valami tanácsot hogy hogyan jöhetnék össze egy lánnyal? Legyetek szívesek a szájhős, "legyél gazdag" hozzászólásoktól kíméljetek!
2012. febr. 2. 11:31
1 2
 1/12 vnas00000 ***** válasza:
46%
elég ha a szüleid gazdagok xd
2012. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyik tipp, amit az első mondott, másik meg h jól kell kinézned. Ha ezek közül vmelyik adott, be fogsz jönni a csajoknak. Ha egyik se, akkor nem.
2012. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Járj el bandázni, kocsmázni. Legyen olyan hobbid, ahol csajok is vannak.
2012. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rendelj egyet az ebay-ről.
2012. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tajparaszt ***** válasza:

Menj oda egy csoport fíúval a csoport lányhoz :D

Ne bénázz '''

2012. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csapat lányhoz odamenni tényleg nem jó ötlet. Ha van kiszemelted és független, akkor várd meg amíg egyedül lesz valahol.


Utána odamész, mosolyogva határozottan közlöd vele hogy szia xy vagyok. Ezután feltehetően visszaköszön, de zavarban lesz. Ha tetszel neki akkor sima ügy, onnantól bármiről el fogtok tudni beszélgetni, de itt neked kell kicsit nyomolni mert a lányok félősek. Ne dumálj vele túl hosszasan, ha teheted akkor se.


Ha eddig eljutottál, közlöd vele hogy bocs de most dolgod van, viszont szívesen találkoznál vele kettesben mondjuk a hétvégén.


Ha nem tetszel neki akkor érdekesebb a dolog, mert akkor improvizálni kell annak függvényében hogy milyen módon és okkal pattintott. Ezt viszont nem lehet két mondatban leírni, hogy hogyan kell.

2012. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, mi akadálya van, hogy valamelyik osztálytárs leányzóval kezdj ki? Akikkel össze vagy zárva a nap nagy részén sokkal könnyebb alaposabban megismermerkedni. A középiskolás osztályomban 9 csaj volt, szégyenletes dolog vagy sem, közülük 4-gyel jártam. Problem? Nem.

Milyen jókat nevettünk rajta az 5 éves osztálytalálkozón. :)


Egyébként más osztályokból sem nehéz megismerni embereket, erre kiválóak a délutáni foglalkozások, mindenféle körök, és - habár ilyet nem szabadna tanácsolni - általában az iskolához közeli vendéglátóhelyek. Mi legalábbis a buszok indulásáig vagy a koleszba visszamenetel idejéig csoportosan lementünk egy kocsmába, ott üdítőztük és csocsóztunk, közben hülyéskedtünk. Ha jön majd a jóidő, akkor lehet majd egy közeli parkos területen is eltölteni az időt.

Meg általában a hely adottségaitól függően megvan hogy hova járnak a diákok, pl. amikor középiskolás voltam nagyon népszerű volt Győrben a Rába partja a belvárosban.


Szóval ne itt panaszkodj, így monitoron keresztül nem fog csak úgy rádmosolyogni a szerencse, hogy így mondjam...

2012. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Látom pár ember vagy nem szeret eljutni a 6. sorig, vagy csak szimplán hülye és elfelejti mit kértem.:) Az utolsó 2-nek köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 2. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az, hogy kellő önbizalmad legyen. Ha az megvan, akkor tudni fogsz mindent;)
2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Menj el a pécsi vásárba, és vegyél magadnak asszonyt!" - csak hogy egy klasszikust idézzek. :D
2012. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!