Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se tudtok beszélni?

Figyelt kérdés

Barátommal,akivel lassan féléve együtt vagyok,egyszerűen telefonon nem tudok beszélgetni,sőt eleve utálok telefonon bárkivel is,de vele olyan nehéz...élőben más elbeszélgetünk,elhülyülünk,nagyon jól megvagyunk,de ha telefonon kell nem megy!Elég kínosan érzem magam ilyenkor..

Veletek is így van?Vagy csak velem?

17/L


2012. febr. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
én is utálok telefonon hosszasan beszélgetni. olyan mintha ellenőrizné, hogy mit csinálok.
2012. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

eleinte én mi is így voltunk vele, mert élőben senkinek nem tűnik fel és nem is ciki egy pár perces csend, olyankoe összebújunk vagy csak simán folytatjuk a dolgunkat, de telefonon "muszáj" beszélni, és ez sokszor természetellenes. pár hónap után mondjuk belejöttünk, bár nálunk az is probléma volt, hogy a barátom telefonon mindig annnnyira zavarban volt, kapkodta a levegőt stb, főleg az első hónapokban:) mostmár sokkal könnyebben hoz szóba bármit, de ha egyszer nincs következő fontos téma, akkor letesszük, és másnap ha találkozunk, minden hülyeséget megvitatunk, olyat is, ami telefonon esetleg erőltetett vagy nincs értelme.

18L

2012. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is utálok telefonon beszélni. Csodálkozom, hogy mások fülükben a hallgatóval órákig képesek rá, én megbolondulnék tőle. Csak a legminimálisabbat beszélem, ha telefonálok.


Nincs szemkontaktus, olyan, mintha egy géppel társalognék.

2012. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is utálok telefonálni, akkor már inkább email v chat, vagy hivatalos dolgoknál legjobb ha személyesen megyek, mert telefonba feltesznek egy keresztkérdést és csak nyökögök meg zavarban vagyok. :D
2012. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És igen!:D

Jaj de jó,hogy nem vagyok egyedül!:D

Igen ez az,hogy nincs szemkontaktus "muszáj" beszélni és ha nem tudsz már mit mondani,akkor ott nem lehet hosszas szünet,élőben viszont,akkor hozzá tudok bújni megölelni vagy akármi:D

Gyűlölöm a telefont,sose tudtam telefonon beszélni és sose szerettem,mindig tenném le:D

2012. febr. 3. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!