Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ez ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ez ne essen rosszul?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a barátom 15 éves. 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeret, mindent megtesz értem. Egy iskolába járunk, így minden szünetben együtt vagyunk, viszont iskola után nem szoktunk találkozni, és hétvégenként is csak ritkán(ilyenkor mindig hozzá megyünk, hozzám nem lenne célszerű). Iskolában már van, hogy alig bírok magammal. Semmit se szeretnék elsietni, de már néha szinte úgy érzem, hogy leteperném(iskoláan ugye még a csók sem "illik", mások előtt nem akarunk egymás szájába mászni).

Namost: egész nap rá gondolok, és gyűlik fel bennem a "szeretet". Általában péntek, szombat és vasárnap délutánig gépezni szokott. Ilyenkor van, hogy fél óránként ír vissza chaten, vagy 10 percenként. Én csak miatta jövök fel, mert szükségem van a beszégletésekre, de ilyenkor nem nagyon szoktunk. Elhatároztam, hogy nem jövök fel, de nem bírom ki, nagyon szükségem van rá. Már koncentrálni se tudok másra, csak Ő jár a fejemben(igen, ez a szerelem, aminek örülök).De mit csináljak, hogy kibírjam, és ez a gépezés se essen rosszul? CSak hétvégente tud, így nem fogom korlátoni, Ő szabadideje, Ő dönti el, mit csinál, nem fogom megszabni neki.


2012. febr. 4. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

csinálj matek házit


fontos tárgy, akármilyen irányban szeretnél továbbtanulni

2012. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor értem, akkor meg szoktam általában csinálni...:)...
2012. febr. 4. 21:30
 3/11 A kérdező kommentje:
De kérlek komoly válaszokat adjatok:)
2012. febr. 4. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Csinálj töri házit... sokkal komolyabb tárgy a mateknál.
2012. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt holnap tanulok;)

De légyszi valaki:D

2012. febr. 4. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a történet annyira szép, de tényleg. Hát nem igazán tudok épkézláb tanácsot adni, bár nagyjából tudom, milyen érzés.
2012. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, tiszta Dizni XDDD
2012. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál:)

És veled pontosan mi volt, mit csináltál?

Én elszeretném fogadni, mert nem fogom korlátozni semmiben...

2012. febr. 4. 21:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Disney? xD
2012. febr. 4. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát találkozzatok hétvégén is, és iskola után is, pl. mikor nem érted a matek házit. És hátha kedvet kap valami máshoz is a gépezésen kivül. Mikor és ennyi idös voltam, nekem a tanuláson kivül, hetvégén, es iskola után számtalan pussz tevékenység, barátkozás, randi bele fért. Mond el neki hogy szseretnél vele találkozgatni, többet aztán alakul valamerre. A netes beszélgetés több mint a semmi de egy csomo olyan dolgot nem adhat mint a mimika, a gesztusok, hanglejtés. le irbva monnoton szöveg, amit ugy értesz ahogy te akarod. Mond el neki mire van szökséged mindenképpen, és hogy neked nem elég
2012. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!