Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, mégis "bűnös"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, mégis "bűnös" gondolataim vannak! Más pasikról fantáziálok a barátom mellett. Miért lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, már egy féléve együtt lakok a párommal. Kb. az utóbbi két hónapban folyamatosan csak arra tudok gondolni, hogy milyen jó volt az exeimmel a szex, meg mi lenne, ha új pasim lenne, vele milyen lenne a kapcsolat stb. Teljesen bediliztem, vagy mi van velem??? Nem akarok vele szakítani, mert úgy érzem, h jól kijüvünk és szeretem őt. De ugyanakkor miért fantáziálok más pasikról??? :(
2012. febr. 4. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert a jelenlegi nem elég tróger! Ha tartana melletted még két csajt, meg néha napján meg is verne, akkor egész biztosan jó lenne!
2012. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zseni001 ***** válasza:

Túl sok időd van ilyeneken gondolkodni, a mivanha meg a milyen lenne kérdéseket meg szépen kiverni a kedves fejecskédből.


Ja az elsőnek meg nagyon igaza van.

2012. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azért van ez,mert jó dolgodban nem tudsz mit csinálni.

egy aktuális sztorim is van.

a régi lakásomban volt egy házmester egy 55ös kövér nő.

egyik este megyek le a kutyámmal sétálni este 11kor,ő meg ott lapátolta a havat.

kérdezem,maga meg mit csinál?

erre azt mondta,hogy olyan bas-zhatnékja van,hogy mindjárt felrobban a férje meg alszik,ezért lejött lapátolni.

javaslom kövesd a példáját.

2012. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tul sok idöben egyetértek én is. mikor ezeken gondolkozz el, milyen jó a mostani pároddal, és ha nem lenne mi hiányozna. foglald el magad a jelenlegi párod boldoggátételével
2012. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy túl sokat vagytok együtt és (unod a bránert)de te persze eszt nem vallod be meg lehet, hogy nem is gondolod így de a tudatalatid igen
2012. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mmT ***** válasza:

én nem arra gondolok, h jó dolgában az ember csak hülyeségeket talál ki. mert ha jó lenne, akkor lebegnél a rózsaszín ködben, és élveznéd, h boldogok vagytok. az is lehet, h az tudatosult benned, h most (vagy most már örökre?) csak ő van? és lehet, h még nem akarod elkötelezni magad ilyen fiatalon? lakva ismeritek megy egymást, és lehet, h jobban megismerted, és - ahogy kedves előző válaszadó is jelezte - a tudatalattid elkezdett jelezni, h nem ő az igazi, és változtass a helyzeten. a jól kijövünk nagyon fontos. a szeretem is nagyon fontos. de érzel egy erős lángolást is, és tudod, h ő az akivel jobban kijössz és jobban szereted, mint bárki mást tudnál szeretni? közhely: "nem az az igazi, akivel el tudod képzelni, hanem az, aki nélkül nem."

Persze nehogy otthagyd holnap!! lehet h a bolygók állása miatt diliztél be. érdekesmód mástól is hallottam a sztoridat. lehet vm különös dilibombát küld az univerzum, és miután lecsengett tisztán fogtok látni.

lehet az se volna hülyeség, ha megbeszélnétek. nem tudom.

2012. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kicsit elgondolkoztam, ezen a tudatalattin, h talán emiatt lenne?! De ha jól érzem vele magam, akkor miért szakítsak? :( Mindig reménykedek, h elmúlnak ezek a fantáziálgatások, de pl. éjszaka meg már álmomban mással szexeltem :S:S

2012. febr. 5. 23:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez a helyzet, amit leírtál:(
2012. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mmT ***** válasza:
Már eltelt 3 hét a kérdés óta. Mi történt azóta?? Elmúlt? Erősödött? Vagy tudod valamihez kötni ezeket a "bedilizésket"?
2012. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!