Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ~10 centivel alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ~10 centivel alacsonyabb, nektek így kívülállóként mi a véleményetek erről ha az utcán egy ilyen pár megy el mellettetek?

Figyelt kérdés
Fiatalabb is, DE nagy a boldogság ! :)
2012. febr. 5. 11:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
180 kb :)
2012. febr. 5. 22:50
 12/21 anonim ***** válasza:

Mármint 180 cm vagy? szép magasság, hosszú combok hm.. :)


Ritka "madár" :) vagy te errefelé kérdező, és tényleg max tisztelet, hogy át tudtál lépni ezen a magasság-fasizmus mánián :)


Sok sikert és ne görcsölj azokon az írigy embereken akik megszólnak Titeket :)


üdv

2012. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2%
Én kiröhögöm őket, ahogyan mindenki más is! Az emberek szeretnek az ilyen szerencsétlenekről pletykálni is.
2012. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 DonKartács ***** válasza:

Ha nagy volna a boldogság nem írtál volna ide :D


Nem régiben láttam egy ilyen párt mosolyogva mentek az utcán jól kijöttek egymással egyik haver le nyomizta a srácot másik haver meg ismerte a hölgyet 3 éve voltak együtt


Sok sikert a továbbiakban is :D

2012. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]


A valóságban is megtörténhet? Gya~ :D

2012. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én nem gondolok semmit az ilyen párokról, mindenkinek a maga döntése. Viszont engem zavarna.

Persze nem mindegy, hogy milyen magas vagy. Volt olyan barátnőm, aki 190 cm magas volt, és azt mondta, hogy nem csinál ő ebből ügyet, különben soha nem lenne pasija.

2012. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Semmi bajom ezzel, örülök, hogy boldogok vagytok. :)


Én csak 165cm magas fiú vagyok, szóval nálam is előfordult már, hogy magasabb lánynak jöttem be. :)

2012. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Véleményem nem sok lenne. Mosolyognék egyet és kész :) Nem minden napi látvány az ilyen eset.



21F

2012. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdekes,hogy a lány a magassabb,de ez nem vicces,nem kinevetni való, én is mosolyognék,de örüljetek egymásnak,ez a lényeg.

Amúgy én 192 cms fiú vagyok,és volt már közöm 156 cms lányhoz : ) Sokan megnéztek, de nekünk jó volt : )

18/F

2012. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sharacat1217 válasza:
Osztálytársam 6.-ban 184 cm volt, (egyet bukott, szóval 13 éves) és 167 magas sráccal járt.(a srác 14 volt, egy panelban laktak) A valóságban általam látott eddigi legaranyosabb párnak tartom őket. Személy szerint most, 1,5 évvel később, 156 cm vagyok,az elmúlt fél évben SEMMIT nem nőttem, valószínűleg még max. 5 cm-t fogok, így egy alacsonyabb srácra, aki ráadásul szerelmes belém, nincs sok esélyem. Ennek ellenére, ha valami csoda történne, vagy mégis nőnék egy fél fejjel magasabbra esetleg, akkor sem zavarna semmilyen mértékben az Ő magassága.
2017. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!