Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi lenne a reakciótok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
Nem lenne gáz,ha buszon(vidéki távolsági) oda ülne hozzátok egy vad idegen ismerkedés szempontjából?(Főleg ha még van is máshol tök üres hely).Így még nem ismerkedtem,el se tudom,hogy hogyan csináljam(mivel indítsak beszélgetést),de szerintem holnap kipróbálom.:)
2012. febr. 5. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kedvemben találsz, de általában zenét hallgatok a buszon, így, ha csak nem kezdesz el kapálózni előttem, nem veszlek észre.
2012. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyél spontán és magabiztos, az a legfontosabb az ismerkedés ilyen formájánál. Nekem volt már a vonaton hasonlóban részem és a WC-ben szexeltünk a lánnyal, az lett a vége!


25F

2012. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért ott az ülésen csak nem fogunk dugni.:)
2012. febr. 5. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem bánom, ha valaki szóba akar elegyedni velem, pláne ha hosszabb úton vagyok. Azt utálom, ha valaki nagyon erősen nyomul ilyen helyzetben, mert nem tudom otthagyni, bunkó nem akarok lenni, de ez kihozza belőlem és egyszerűen baromira kellemetlenül érint.

Többször is beszélgettem már így srácoktól kezdve idős nénikig mindenkivel hosszabb rövidebb utakon, én olyan ember vagyok, aki örül a közeledésnek. Nagyon szeretek jókat beszélgetni, tehát nembaj ha van közös téma. Tehát nyilván nem zavarnálak el, de azért ne légy tolakodó, mert az inkább kellemetlen/kényelmetlen.

2012. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
merre szoktál buszozni?megyek arra:)
2012. febr. 5. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Haha... csajozás szempontjából nem vagyok éppen ideális, lévén, hogy van párom, akit mindennél jobban imádok és sosem cserélnék le (nem is csalnám meg), de beszélgetni bármikor. :) Azt nem írnám ide, hogy merrefelé szoktam utazgatni, ha nem baj, majd a sors mellém sodor egy beszélgetésre, ha úgy akarja. :)
2012. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 des373 válasza:

Nekem semmi bajom nem lenne vele, sőt, imponálna, ha valaki csak úgy megszólítana. Én is csináltam hasonlót, mikor láttam, hogy egy szimpatikus srác a metróban zenét hallgat odamentem hozzá, kivettem az egyik fülhallgatóját, zenét hallgattunk és beszélgettünk :) Az egy dolog, hogy később kiderült, hogy nem egészen olyan, mint hittem, de próba szerencse.

Szerintem sose félj ilyet csinálni, ki tudja, lehet hogy az optimális partner mellett mész el..

2012. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyenek miatt,mint te NEM ülök buszra....
2012. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!