Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal ma msn-en kamoztu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ma msn-en kamoztunk, de én elfelejtettem és elkezdem piszkálni az orrom, mire ő megkérdezte, hogy "fincsi? ". Annyira gáz volt, most biztos megundorodott tőlem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
ujjujj, ez tényleg durva:D mondd meg neki, hogy csak viszketett, azért vakartad meg. vagy esetleg be is vetted a szádba? mert akkor már nemigen lehet kimagyarázni...
2009. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hat ez tenyleg ciki... de ezt most nem nagyon ertem...ugye nem kostoltad meg, nem azert kerdezte, hogy finom-e?? amugy ezt kimagyarazni ugysem tudod. May elmondani neki, hogy mennyire kellemetlen volt neked, nem lehetne-e elfelejteni? Ha jofej, kkor meg kell erteni, nyilvan vele is törtent mar durvan ciki dolog...
2009. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Hat az tenyleg ciki.A baratod hogy kerdezte?Ha viccesen akkor nem erdekli tulsagosan,de ha furcsan,erdeklodve kerdezte akkor undoritonak tartja.
2009. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ne foglakozz vele ha szeret a barátod akkor nem azért hagy ott mert egyszer turkáltad az orrod :)
2009. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Kis koromban én is megettem a puckot, mert ízlett. Szerintem az íze azóta sem változott, de leszoktam róla. Sokan nem. Szerintem nem nagy gáz. Ahogy az sem, ha elfingod magad, böfögsz, vagy nagyvécézel. szerintem
2009. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
xDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy be is kaptam.

Annyira gáz, majd elsüllyedtem szégyenemben.. Gyorsan le is építettem, hogy mennem kell fürdeni és majd holnap beszélünk.

A legnagyobb gáz, hogy ráadásul már koliban volt, és lehet, hogy a haverjai is látták.

Most mit csináljak? :S

2009. jún. 1. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hát nem nagy ügy :)

csinálj úgy mintha mi sem történt volna, ne hozd fel a témát és majd elfelejtődik a szitu :)

hát ha a haverjai is látták volna,azt te is láttad volna,nem? vagy csak ő nézett téged? annyira nem gáz, nevettek egy jót, fiúk :D

vannak ennél cikisebb dolgok is, majd elfelejtik.

2009. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ez ugye nem fake kerdes :) ? amugy szerintem tenyleg az a legegyszerübb, ha nem csinalsz ügyet belöle, ha ö nem hozza fel, akkor nyilvan neked sem kell...
2009. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát ő csak estefelé szokta bekapcsolni a kameráját, ezért nem tudom, hogy a haverjai ott voltak-e.

Amúgy nem, nem fake kérdés, de bár az lenne :S

Akkor nem fogom felhozni, nagyon remélem, hogy ő sem.

2009. jún. 1. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!