Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok mitől számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mitől számít nyálasnak egy sms?

Figyelt kérdés
Egész nap nem beszéltem csajommal, majd akarok írni neki egy sms-t csak ne legyen túl nyálas.Mik azok a dolgok , aik túl nyálassá tehetik az sms-t.
2012. febr. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
"nyuszoka nagyon hianyoztal...kicsi szivem szeretlek, nagyon nehez volt a mai nap nelkuled, folyton rad gondoltam" na ez total nyalas
2012. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor milyen dolgokat lehet írni(milyen témában lehet kifeleyzni pl egymás hiányát)?
2012. febr. 5. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Kerüld pl az interneten tömegével terjedő "aranyos, cuki" sms-eket (pl: "Ha hívsz, szeretsz, ha írsz, hiányzom, ha csörgetsz, kívánsz, ha nem teszel semmit, nem tudsz élni nélkülem! Mitévő leszel? :P")

Ezekkel engem a világból ki lehet kergetni.

2012. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"jaj cica. Annyira merev és kemény volt a farkam egész nap... olyan jó lenne ha itt lennél és ki csapnád belőle a nedűt" nah ez nem nyálas. Küldheted.
2012. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szio. Remélem jól telt a mai napod :P. Épp rád gondoltam :D, s gondoltam megkérdezem mit csinálsz.

Puszi :* "

2012. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan embertől jön akit szeretek, nem lehet túl nyálas...
2012. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!