Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedvelem, mit tegyek? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelem, mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akire azt hittem tiszta hülye, de mikor tényleg megismertem megkedveltem. Olyannnyira, hogy úgy érzem, szeretem. Figyeltem, és észrevettem, hogy sokszor rám szokott nézni, és akkor mindig mosolyog, egyenesen a szemembe nézve. Ő ugye olyan típus, hogy ha valaki beszól neki, vagy valamit megjegyez mellette, odaugrik, és szól hozzá pár szót, a lányoknál is, de mikor én teszem, a szemembe néz, de vissza fordul. Lehetséges, hogy kedvel engem? Normális válaszokat!
2012. febr. 5. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a szemedbe néz mosolyogva akkor van rá esély,hogy kedveljen,beszélgess vele sokat mindenféle dologról,próbálj kettesben maradni vele,flörtölj vele,célozgass arra,hogy mit érzel
2012. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyenlőre félek elmondani egyenesen, hogy mit is érzek iránta, hisz nem én vagyok a "legnagyobb" lány az osztályban, nem értem őt. Vannak nálam szebbek is, tudom hogy nem ez számít meg a többit, de azt hittem ő nem, és így furcsának érzem.
2012. febr. 5. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
ha kedvel téged akkor te vagy számára a legszebb
2012. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap megpróbálok kettesben beszélni vele. :)
2012. febr. 5. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
sok sikert
2012. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szinte a közelébe sem tudtam menni. Nem tudom mi történt, de más lányokra mosolyog, de nem általánosan. Mindig beszélni szokott velem, ma hozzám se szólt.. Én túlzom, vagy ő ilyen típus??
2012. febr. 6. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem most direkt csinálja,ne aggódj csak próbálkozz kitartóan
2012. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma egész nap beszélgettem vele, nem mondtam ki egyenesen a szemébe, de remélem a beszélgetésünkből, és a szándékomból észrevett valamit.:) Nagyon köszönöm a segítséget, remélem holnap történik majd valami..
2012. febr. 7. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
látod csak akarni kell és minden sikerülhet
2012. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jön össze. Van egy osztálytársam (lány), aki még mindig (tavaly összejöttek egy rövid időre) szereti, és ő azt gondolja hogy a fiú is őt, hisz őt is nézi mosolyogva, és vele is kedvesen viselkedik. De ez még nem elég, mert kiderült, hogy kb. 3 hét múlva elmegy ebből a suliból.....
2012. febr. 9. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!