Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
December óta nem vagyok együtt a barátommal..Szakított velem(csendben váltunk el) majd rá pár napra más lánnyal volt együtt..De rá pár napra mintha mi sem történt volna, jó barátságot ápolva, írogatott, hogy nagyon hiányzol nekem..Erre nem válaszoltam..majd később írt karácsonykor is és szilvesztert éjjel egyaránt. Amikor állítólag a lánnyal volt..:( Nagyon fájt minden, rengeteget sírtam..Január elején kidobta őt a lányt, nem beszéltünk három hétig, majd rámírt a fiú, és mindent bevallott..hogy nem tudom elképzelni mennyire fáj neki, hogy rossz döntést hozott, fél, hogy sose fogok megbocsájtani neki, és a mai napig is emészti ez az egész dolog ami történt..Nem adtam be a derekam, nagyon nehéz volt megállni, hogy leszarva reagáljak rá(azóta megint nem beszéltünk 2hét) DE MAI NAPIG IS mindennap gondolok rá, sírok minden 2.3.nap miatta, csomó zenéről-szóról ő jut az eszembe..egy hete van "kapcsolatom" ami csak alakulóban van, amikor evvel a fiúval vagyok, nem gondolok rá, de ahogy hazaérek elkapnak az érzések, DE TUDOM, HOGY NEM JÖHETEK VELE ÖSSZE, mert megint megtenné, ugyanezt..de alig bírom ki, sokat sírok, hogyan tegyem túl magam rajta? Az új fiúba is őt keresem, mindent!!!A szavait,a nézését:S
2012. febr. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj egy rövidebb kérdést.
2012. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam rövidebbre fogni..tehát, mit csináljak, hogy az új barátomban, ne az ex barátomat keressem?Minden porciikáját/szavát?:(
2012. febr. 5. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ügyekben az ember általában a szívére hallgat. Ha el akarod felejteni, szerintem gonold át ésszel a kapcsolatotokat, h min mentél keresztül végig rajta.
2012. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hupsz, bocsi a helyesírás miatt. Az ott gondold végig akart lenni, a másik pedig h min mentél keresztül miatta.
2012. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezt csak Te döntheted el, hogy mit teszel. Vagy adsz neki mégegy esélyt, vagy nem, és továbbra is lesz@rod. De ahogy írtad, ez neked és neki is fájdalmas. Elvileg szakítottatok ,nem megcsalt. Azóta neki is, neked is volt új kapcsolata. Más kérdés, hogy nem volt őszinte. De mivel Te is rá gondolsz, ha mással jársz akkor is, és Ő is így van ezzel, ezért szerintem próbáljátok újra. De ha így szeretitek egymást MIÉRT SZAKÍTOTTATOK?? (Egyébként függ a korotoktól is, nem mindegy hogy 20 fölött vagy alatt vagytok. Ha alatt, jó eséllyel lesz még egypár kapcsolatotok.


14/F

2012. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!