Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem kialakulhat idővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem kialakulhat idővel, vagy ennek amolyan szikra szerűen üt be?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a szerelem első látásban dologban, és még szerelmes sem voltam, de azt gondoltam hogy ez viszonylag hirtelen alakul ki az emberben.. a barátommal 1,5 hónapja vagyunk együtt, mindent szeretek benne és imádok vele lenni de szerintem még nem alakult ki az a bizonyos 'mindent elsöprő..'. Én egyébként elég bizalmatlan típus vagyok.. tehát kialakulhat ez később, mik a tapasztalataitok??:) 18/L
2012. febr. 5. 22:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Hoppá most latom csak milyen értelmetlen a kerdes, Javítás: ,vagy ez amolyan szikra szerűen üt be? Bocsánat!
2012. febr. 5. 22:08
 2/8 lila nyuszi ***** válasza:
Akkor tartós ha hosszú idő alatt alakul ki. Szikraszerű csak fellángolás.
2012. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem gond, a te esetedben hosszú lesz a kapcsolat. Hiszen már most is "szereted" őt, mármint a személyiségét, de az a szikra még nincs meg. Én úgy gondolom ez a kulcsa a hosszú kapcsolatnak, hiszen nincs az, hogy rögtön minden beüt, aztán csak ellaposodik a kapcsolat.
2012. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem most lessz 14. hogy 6 honapja vagyok eggyut a baratommal es nagyon szeretem de en is csak egy olyan honap utan lettem bele szerelmes 17/L
2012. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akkor tartós, ha már az első pillanatban azt érzed mellette a helyed.
2012. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Definiáld a "szerelem" fogalmát a saját szótáradban és már meg is van a válasz, amit keresel.
2012. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem mellette a helyem, és hogy szeretem, de van bennem egy olyan érzés mintha várnék valamire.. Nem is tudom, szeretek mindent megtervezni és ez az egész hirtelen jött.. Ha minden 'megnyugszik' körülöttem, ugyertem: kialakul a tökéletes bizalom, akkor látom majd át, és tudom majd hogy ez igaz szerelem-e?
2012. febr. 5. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szerelem, amikor nem kell megkérdezned magadtól, hogy szerelmes vagyok-e? Ha szerelmes vagy, azt tudni fogod biztosan, ne félj.

Én még mindig az első barátomba vagyok szerelmes, és kb 1 hónap kellett, hogy kialakuljon a szerelem. Mondjuk akkor még nem voltunk együtt, mikor beleszerettem, de előtte már voltak dolgok. Az, hogy vonzódni kezdtem hozzá, az szerintem napok alatt jött hirtelen, de mire ebből tényleg igazi szerelem lett, ahhoz kellett idő. Utána már sosem kérdeztem meg magamtól, hogy vajon mit érzek, mert nem kellett kérdeznem.

2012. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!