Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » évforduló alkalmából (4. )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

évforduló alkalmából (4. ) szeretném, meglepni a barátomat. Nem túl nagy dologra gondoltam, valami jelképes apróságra. Ötletek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

főzz/süss finomat, jó kis vacsora romantikus hangulatban, masszázs, forró fürdő együtt, egy jó szeretkezés...

ebben a sorrendben:D

2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vonj be egy lányt.és csináljátok 3 asba.
2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lekváros bukta.
2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tripper, arra sokáig fog emlékezni.
2012. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is pont most vagyunk 4 évesek, és szerintem elég nagy baj, ha ennyi idő után idegenektől kell tanácsot kérj ezügyben...Te ismered (feltételezem) a legjobban, minden kapcsolat és ember más, és más tárgyak a szimbolikusak, értékesek, jelentenek, fejeznek ki valamit nektek, mint mondjuk nekünk..

20/L

2012. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az elsőnek köszönöm, a nagyon bölcs 20 éves lánytól senki nem kérte h elkezdjen pattogni, a többi kretén meg igazán szellemes, de bekaphatja.
2012. febr. 7. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, bölcs vagyok. Sok mindent le tudok tenni 20 évesen az asztalra. Ráadásul igazam is van, mivel mi nem ismerjük sem a párodat, sem a kapcsolatodat. Én a hozzászólásommal nem "pattogni" (szánalmas és közönséges ez a kifejezés) akartam, hanem segíteni. Szerintem olyan dologgal kéne meglepned, ami a ti kicsi világotokat fejezi ki, ami egy szép közös emlékhez fűződik.
2012. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!