Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen pls! Tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barcelona1995 kérdése:

Valaki segítsen pls! Tudna esetleg valaki irni egy olyan levelet amit egy csokor virághoz tennék valentín napra a barátnőmnek? Nagyon hálás lennék

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
"Nézd itt a Valentin nap, mindenki undorító rózsaszín szíveket meg bonbonokat ad a csajának, kapsz ezért most te is, mert ha nem adnék, azt hinnéd, nem bírlak. Nesze, örüljél."
2012. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valentinnap, pfejjj
2012. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hogy TE, mi írjunk neki????? szánalmas! nem segítek!
2012. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tessék!
2012. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írok neked gyorsan egyet! Kisöreg


*****(a te böcsületes neved) vagyok, tebeléd szerelmes vagyok

mikor megláttalak a szénaboglyában , elfogott a kétely

aztán az egy ely.

lávollsz -e engemet? mert én tégedet nagyon.

ha rám nézel egyből elszáll minden bajom.

Szeretnélek mindig téged csókolni

ezért szeretnék néked bármely testrészed lenni!

különösen amivel szoktál enni. mert akkor mindig ott lennék teveled! HE!

Bár túl szép vagy hozzám. attól még vélem vagy.

nem is tudom miért? tán mert a brém jó nagy?:O

mostan valentín nap van, fogadd el tőlem ezt a cíííp kis verset ***(asszony neve)!

Költői véna belém nem sok szorult! Bár beléd meg ész , de ezt tán észre vetted már! De a szándék a lényeg, mert imádom lényed!!!! LOL :O


Bistaa pácsi!!!! 74/F

2012. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!