Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? (Rövid kérdés. Lentebb is van! )

Figyelt kérdés
Van a sulinkban egy nálam 3 évvel idősebb fiú... helyes, aranyosnak néz ki, érdekes személyiségnek. Viszont nem tudom hogyan közeledjetek hozzá, szólítsam meg és milyen témát hozzak fel. Esetleg fészbukon írjak rá? (bár ez nem túl jó..) Nem feltétlenül párkapcsolatot akarok ebből az egészből kihozni.. bár elsősorban olyan szempontból szeretnék hozzá közeledni (persze nem rögtön). Köszi előre is! L/15
2012. febr. 8. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdetnek szerintem jó lenne a facebook beszélgetés.Ha ő élvezte a beszélgetést akkor ő is rád fog írni.Ez már egy kölcsönös szimpátia amire lehet kicsit alapozni.:-) Beszélgess vele,ismerd meg,legyél kedves vele és ha úgy érzed hogy ő szívesen beszélget veled akkor hívd el valahová.Gondolom a többit tudod!;-)
2012. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 V. Péter ***** válasza:
ÁÁÁÁ facebook? Nemár. Anyádat kérdezd meg mikor ugyanez volt apáddal. Ő is ráirt facebookon? nem hiszem. Odamész és elkezdessz vele az előre már átolvasott alkalmazott autó elektromosságról és a közgazdaságtan alapjairól beszélni és szerintem máris tetszeni fog neki.
2012. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!